ManşetSektörel

Güvenal Çiftliği Gurme Döner Ev Yemekleri Sarıyer’de açıldı

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER 

Güvenal Çiftliği Gurme Döner Ev Yemekleri, yoğun bir katılımla Sarıyer Merkez’de açıldı. Mekanın açılış kurdelesini Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kesti.

Et ve Tavuk Pazarı ile Gurme Izgara olarak müşterilerinin güven ve beğenisini kazanan Güvenal Çiftliği, Sarıyer Merkez’de 3. şubesi olan Güvenal Çiftliği Gurme Döner Ev Yemekleri’ni açtı. Mekanın sahibi Mustafa Akkaya, uzun yıllardır sürdürdükleri kaliteli hizmeti açtıkları bu mekanla taçlandırdıklarını ve Sarıyer’e en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

“Sarıyer’e en güzel şekilde hizmet vereceğiz”

Açılışa katılan Haber Müdürü Rukiye Ay ve Reklam Müdürü Yasemin Cebeci’ye konuşan Mustafa Akkaya, “Güzel ve keyifli bir açılış oldu. Ben katılan ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim. Sarıyer’e en güzel şekilde hizmet vereceğiz. Et döner, sebze yemekleri, zeytinyağlılar, nohut pilav, karalâhana dolması, hamsili pilav gibi çok lezzetli bir yemek var. Bazı yemekler sabit olmakla birlikte menümüz her gün değişecek. 10 kişilik profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyacağız” dedi.

Cemal Hünal’dan tam not

Oyuncu Cemal Hünal da açılışa katılan özel isimler arasındaydı. Aynı zamanda Gümüşdere’deki Mavi At Binicilik’in de eğitmenlerinden olan Hünal, mekanın sahibi Mustafa Akkaya’nın daveti üzerine Güvenal Çiftliği Gurme Döner Ev Yemekleri’nin eşsiz lezzetlerini tattı. Hünal, mekanın yemeklerine hayran kaldı.

Açılış kurdelesini Şükrü Genç kesti

Güvenal Çiftliği Gurme Döner Ev Yemekleri açılışının ilk gününde müşterilerin de oldukça ilgisini çekerken, Sarıyer’de zeytinyağlılar ve ev yemekleri konusunda lider olacağı görünen mekan müşterilerle doldu taştı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, mekana gelerek özenle hazırlanan lezzetleri tattı. Açılış heyecanıyla misafirlerini karşılayan Mustafa Akkaya’ya bol bereketli kazançlar dileyen Başkan Genç, açılış kurdelesini kesti. Şükrü Genç, Güvenal Çiftliği Gurme Döner Ev Yemekleri’nin yemeklerini çok beğendi.

Sarıyer’de lezzetin ve güvenin değişmeyen adresi Güvenal Çiftliği Gurme Döner Ev Yemekleri’ne uğramadan geçmeyin. Sarıyer Gazetesi olarak bol kazançlar dileriz.

Güvenal Çiftliği Gurme Döner Ev Yemekleri

Adres: Yenimahalle Cad. No:22 Sarıyer

Tel: 0212 218 62 24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir