ManşetSektörel

Güzelliğin profesyonel adresi: Füsun Sönmez Estetik ve Güzellik Salonu

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

Estetik ve güzellik sektöründe 12 yıllık deneyimini Füsun Sönmez Estetik ve Güzellik Salonu’nda Sarıyerlilerle buluşturan güzellik uzmanı Füsun Sönmez kadınların vazgeçilmezi oldu.

Yeni yerinde hizmet vermeye başlayan Füsun Sönmez Estetik ve Güzellik Salonu profesyonel ekibi ve hijyenik uygulamalarıyla sektöründe dikkat çekiyor. Güzelliğine önem veren kadınların değişmez adresi olan salonun deneyimli işletmecisi güzellik uzmanı Füsun Sönmez, “12 yıldır sektörün içerisinde edindiğim tecrübe ve birikimlerimi Sarıyerli kadınların güzelliği için profesyonel ekibimle sunuyorum. Güzellik salonu tercihlerinde Sarıyer’de birinci sırada yer almamızın sebebi samimiyetimdir. Hijyene büyük önem veriyoruz. Cilt bakımı, lazer ve iğneli epilasyon, dermapen (Cilt yenileme), led maske ve ipek kirpik uygulaması Sarıyer’de en çok kullanılan uygulamalarımızdır. Kaş bıyık, manikür-pedikür işlemleri, kalıcı makyaj, protez tırnak ve kalıcı oje de diğer uygulamalarımız arasında yer alıyor. Misafirlerimizin memnuniyeti çok önemlidir ve buradan herkesin memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz. Sabah 09:00 ile akşam 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Pazar günleri kapalıyız” diye konuştu.

Sarıyer’de güzelliğin vazgeçilmezi olan Füsun Sönmez Estetik ve Güzellik Salonu, yeni adresinde müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Adres: Merkez Mahallesi Kekik Sokak No:15/1 Sarıyer

Tel: (0212) 218 60 13

GSM: (0544) 322 18 55

      

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir