ManşetSektörel

Kilyos’un vazgeçilmez lezzet durakları: Kasap Fuat ve Kasap Fuat Izgara

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER 

38 yıldır Kilyos’ta güvenilir ve lezzetli et ürünlerinin tek adresi olan Kasap Fuat’taki et ürünlerinin en mükemmel sunumlu hali Kilyos’un en gözde mekanı Kasap Fuat Izgara’da müşterilerini bekliyor.

Kilyos’un en güvenilir kasabı: Kasap Fuat

1980 yılında Kilyos’ta Kasap Fuat olarak babalarının başlattığı macerayı devralan Cem Avşar ve Oğuz Can Avşar kaliteli hizmetlerini yıllardır sürdürüyor. Kasap Fuat, 38 yıldır Kilyos’ta güvenilir ve lezzetli et ürünlerinin tek adresi oldu. Müşteriler senelerdir alıştıkları aynı lezzetteki et ve et ürünlerini babasının kaliteli hizmetini sürdüren Cem Avşar’dan alışveriş yaparak burada buluyor. Kilyos’taki en eski kasap olan Kasap Fuat’ın çevre mahallelerden de oldukça fazla müşterisi var.

Kilyos’un en gözde mekanı: Kasap Fuat Izgara

Kasap Fuat’taki lezzetli et ve et ürünleri Kasap Fuat Izgara’da işlenmiş ve pişirilmiş olarak servis ediliyor. Hizmet anlayışı lezzet, sunum, kalite, güven, huzur ve keyif olarak sürdürülüyor. Güzel bir konseptle dekore edilen Kasap Fuat Izgara’da yemeğinizi sipariş edip yerken sonrasında da kahvenizi yudumlayıp kendinizi evinizdeki rahatlığın içerisinde hissedebilirsiniz. Kasap Fuat Izgara’nın sahibi Oğuz Can Avşar, lezzet ve hizmetten asla ödün vermeyen profesyonel bir ekiple çalıştığını söylüyor. Mekanın servi saatleri ise 12:00-22:00 arası.

Yolunuz Kilyos’a düşerse Kilyos’un en gözde mekanı Kasap Fuat Izgara’da yemek yemeden ve Kasap Fuat’tan alışveriş yapmadan sakın dönmeyin.

Kasap Fuat

Kilyos Kalecik Caddesi Cerrah Hasan Bey Sok. No: 1/A Sarıyer / İstanbul

Telefon: (0212) 201 25 47


Kasap Fuat Izgara

Kumköy Mahallesi Turban Cad. No:9

Sarıyer / İstanbul

instagram: kasap.fuat.izgara

Tel: 0212 201 25 62

Gsm: 0546 939 19 79

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir