MagazinManşet

Magazin aşklarının enerjilerini yorumladı

SARİYERGAZETESİ.COM – MAGAZİN

Enerji terapisti veya diğer adıyla enerji şifacısı Serap Sezer, ülkemizde pek çok il ve ilçeye uzaktan hizmet verdiği gibi Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya, İsviçre, Cezayir, Kıbrıs, İsrail, Panama ve Avustralya gibi ülkelere de bu alanda hizmet veriyor. Ayrıca Enerji Şifasını öğrenmek isteyenler içinde eğitim programları düzenliyor.

“Evrende her şey enerjiden oluşmuştur” dan yola çıkarak, hayatımızın bir alanında bir dengesizlik veya bozuk bir frekans varsa orayı onararak düzeltebildiğini ifade eden Serap Sezer, “Burada kişinin hayat planı ve Yaradan’ın istediği doğrultusunda şifa oluşur. Örnek olarak, mali sorunlar ve para akışı, aşk ve ilişkiler, hastalıklar, cinsel sorunlar, binalardaki enerji dengesizliği, negatif ve kötü etkilerin temizlenmesi, hayvan ve bitkilerin şifalandırılması hatta bazı bozuk elektronik aletlerin çalıştırılması gibi konularda enerjileri kullanabiliriz ve sorunlarımız için yardım alabiliriz” dedi. Enerji Şifacısı Serap Sezer, aşkı İnsanlara ilham veren en önemli duygudur, aşk evrende ki en büyük güçtür diyerek özetlerken ünlü çiftlerin aşk enerjilerini de şöyle özetledi;

Yüksek enerjili ve dengede görünen çiftler

Arzum Onan & Mehmet Aslantuğ

Tarkan & Pınar Tevetoğlu

Bergüzar Korel & Halit Ergenç

Acun Ilıcalı & Şeyma Subaşı

Pınar Altuğ & Yağmur Atacan

Ayrıca, magazin dünyasının çok konuşulan çiftleri içinde şu yorumu yaptı. Seren Serengil ve Yaşar İpek çiftinin şu an gayet iyi bir uyum ve dengede bir enerjileri var.Ancak biraz daha gözlerden uzak olsalar enerjilerini düşürmemeleri için daha iyi olur.

Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinde aralarında ki enerjik denge bozulmuş ancak tam bitmiş denemez ileride bir araya tekrar gelebilirler ancak her iki tarafa zarar verici etkiler devam edebilir.

Ebru Gündeş ve Reza Zarrap çiftinde ise çok farklı enerjiler bir araya gelmiş ve yüksek enerjili bir ilişki olarak görünüyor. Bir taraftan da her iki tarafı yıpratan toksik etkiler mevcut. Bu etkilere rağmen devam ettiğini düşünüyorum.

Beren & Kenan Doğulu çiftinin birbirlerini dengede tutmaya çalışan bir enerjileri var ve aralarında bir armoni var. Bu denge hali kaybolmaz ise uzun süreli bir beraberlikleri olabilir. Özetini yaparak, magazin dünyasının ünlü çiftlerinin aşk enerjilerini dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir