ManşetSektörel

Muhteşem manzarada keyif “Villa Şahane’de” yaşanır

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Villa Şahane, muhteşem manzarası ve damak tadına hitap eden lezzetli menüsüyle Sarıyer’de açıldı. Kaliteli hizmet ve eşsiz sunumların bir araya geldiği Villa Şahane’de sevdiklerinizle keyif sizi bekliyor.

Villa Şahane, görkemli ve kalabalık bir açılışla Sarıyerli müşterileriyle buluştu. Mekanın işletmecisi Yunus Emre Köroğlu, müşterilerine güler yüzlü hizmet sunacaklarının ve kaliteden ödün vermeyeceklerinin altını çizerek; “Beklediğimiz gibi oldukça keyifli bir açılış oldu. Sarıyer muhteşem bir ilçe ve Villa Şahane ile müşterilerimizin keyiflerini taçlandırmayı hedefliyoruz” dedi.

1100 metrekare bahçeli bir açık alanın içerisinde yer alan 3 katlı restorant Villa Şahane’de, çocuklu aileler için bir çocuk parkı da yer alıyor. Hafta içi ve hafta sonu 09:00-03:00 saatleri arasında hizmet veren Villa Şahane’nin menüsü değişik sunumlarla renklenen et ağırlıklı yemeklerden oluşuyor. Özellikle kahvaltı menüleriyle Sarıyer’in vazgeçilmez mekanları arasına girmeye hazırlanan Villa Şahane, üst katındaki VIP toplantı salonlarıyla da öne çıkıyor. Ayrıca Villa Şahane’de rüya gibi ve göz kamaştıran düğün organizasyonları da yapılabiliyor.

Sarıyer’in eşsiz manzarasıyla Villa Şahane’de keyif sizi bekliyor.

Adres: Maden Mahallesi Seher Sokak No: 9/A Sarıyer

Rezervasyon için: TEL: (0212) 271 7 271 GSM: (0530) 970 71 22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir