ManşetSektörel

Muhteşem manzarada sevdiklerinizle keyif: Simas Terrace Cafe

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER 

Simas Teras Cafe, eşsiz manzarası ve lezzetli menüsüyle kaliteli hizmet sunuyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını belirten Simas Teras Cafe’nin işletmecisi Ümit Coşkun, Sarıyer’de sektöre oldukça iddialı girdiklerini söylüyor.

Simas Teras Cafe’de daha çok fix menüler yer alıyor. Hafta sonu 08.00–16.00 saatleri arasında verilen 65 çeşitli organik açık büfe kahvaltının kişi başı fiyatı 30 tl. Kapalı alanında 60 kişiye hizmet verebilen Simas Teras Cafe’nin, açık alanda ise 600 kişilik bir kapasitesi var. Firma sahiplerinin yoğunlukla tercih ettiği teras kattaki 50 kişilik toplantı odası ise kusursuz bir şekilde tasarlanmış. Simas Teras Cafe, düğün, nişan, kına, sünnet ve konsept parti organizasyonları için doğayla iç içe muhteşem bir alana sahip.

“Sarıyer’e bir kere daha aşık oldum”

Kapılarını ilk kez Sarıyer Gazetesi’ne açan Simas Teras Cafe’nin işletmecisi Ümit Coşkun müşterilerinin isteklerine yönelik hizmet verdiklerinin altını çizerek şöyle konuştu; “Ben 1999 yılından bu yana turizm otel işleriyle ilgileniyorum. Burada işletme sahibiyle bir tanışma sonrası yenilenen ekibimizle hizmet vermeye başladık. Organizasyonlarımızda ve menülerimizde belli bir sınırlandırma yok. Örneğin kişiye özel barbekü partileri düzenliyoruz. “Kendin pişir, kendin ye” konseptine benziyor ancak ekibimizden birisi de yardım ediyor. Et, balık, tavuk, zeytinyağlı ve ara sıcaklar olmak üzere geniş ve leziz bir menümüz var. Müşterilerimizin beklentileri her zaman önceliğimizdir. İşletmemiz bir aile gibidir. Yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Hafta sonu da dahil gece 03.00’e kadar açığız. Çocuklar için oyun alanlarımız var. Ayrıca müşterilerimiz evcil hayvanlarını da getirebiliyor. Onlar için bahçemizde özel bir alanımız var. Burada akşam saatlerine yakın manzaramızla birlikte güzel bir ambiyans oluyor. Çay kahvenin yanı sıra nargilemiz de var. Önümüzdeki günlerde bahçede haftanın 7 günü açık hava sinema geceleri düzenlemeyi düşünüyoruz. Müşterilerimize eski günlerden kalan açık hava sinemasıyla nostalji yaşatmak istiyoruz. Simas Teras Cafe Sarıyer’e yakışır bir mekandır ve ben de ekibimle bu şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Ben Sarıyer doğumluyum ve şu manzara sayesinde Sarıyer’e bir kere daha aşık oldum diyebilirim.”

Eşsiz Sarıyer manzarasıyla Simas Terrace Cafe & Restaurant sizi bekliyor.

Simas Terrace Cafe & Restaurant

Adres: Maden Mahallesi Seher Sokak No:9 Sarıyer/İstanbul

Rezervasyon için telefon: (0212) 271 7 271

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir