ManşetSektörel

TAVUKLU PİLAV’IN DEĞİŞMEZ ADRESİ HACIOSMAN PİLAVCISI KİLYOS’TA

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER 

İstanbul’da tavuk –pilav denince akla gelen adreslerin başında yer alan Hacıosman Pilavcısı, gördüğü yoğun ilgi nedeniyle şube sayısını arttırmaya devam ediyor. Muhteşem lezzetleriyle her kesimden büyük beğeni toplayan Hacıosman Pilavcısı, Sarıyer Kilyos’ta açtığı yeni şubesiyle müşterileriyle buluştu.

Tavuk- Pilav denince ilk akla gelen adres Hacıosman Pilavcısı, müşterilerinden gördüğü yoğun ilgi üzerine Sarıyer’deki şube sayısını arttırmaya devam ediyor. Tavuklu pilavıyla ünlü Hacıosman Pilavcısı, sunduğu eşsiz lezzetlerde sektörde farkını gösteriyor.

Beşiktaş ve Bahçeköy’ün ardından Kilyos’taki üçüncü şubesiyle sektördeki yerini git gide büyüten Hacıosman Pilavcısı’nın sahibi Mehmet Karaman, ilk tezgahını 2010 yılında Darüşşafaka’da açtığını belirterek yıllardır ödün vermeden sürdürdüğü lezzetli pilavda işin sırrını şöyle anlatıyor; “Hacıosman Metrosu önünde 5 yıl pilav sattım. Bu pilavlar o kadar sevildi ki, zamanla Sarıyer’in ve İstanbul’un her yerinden müşterilerim oldu. Böylece ismim de Hacıosman Pilavcısı olarak anılmaya başladı. Hacıosman Pilavcısı yazısını okuyan herkes, dükkanımıza ilgi gösterip pilavımızı tadıyor. İşini sevmek çok önemlidir. Bir işi sevdiğiniz zaman zaten ortaya kalite çıkıyor. Hacıosman Pilavcısı olarak kaliteyi asla bozmuyoruz. Müşterilerimiz de alıştıkları lezzeti bizde buluyor. Unutulmayan bir tat var. Pilavın yağı ve pirinci çok önemlidir.”

Hacıosman Pilavcısı düğün, sünnet, mevlüt, pilav günleri ve özel günler için toplu pilav siparişi de alıyor.

HACIOSMAN PİLAVCISI

Şube – 1

Bahçeköy Merkez Mah. İnönü Cad. No: 21 / B Bahçeköy / Sarıyer (0212) 226 30 32

Şube – 2

Türkali Mah. Ihlamur Dere Cad. Mısırlı Sokak No: 21 Beşiktaş / İstanbul (0212) 227 34 52

Şube – 3

Kumköy Mah. Güzelyurt Sok. No: 1 / A Kilyos / Sarıyer Gsm: (0544) 297 17 18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir