ManşetSiyaset

Ayazağa’dan iki aday adaylık başvurusu geldi

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Ayazağa’dan Celal Özer ve Hatice Altaş CHP’den belediye meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulundular.

Büyükdere’de CHP Sarıyer İlçe binasına gelen Celal Özer ve Hatice Altaş, başvuru için gerekli evraklarını teslim ederek Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer Belediye Meclis üyeliğine aday adaylıklarını açıkladılar.

“Sorunları biliyoruz ve çözümü için çalışacağız”

Aynı zamanda Hacı Bektaş Vakfı Ayazağa Şubesi Kurucu Başkanı Celal Özer, başvurusunun ardından “Ayazağa’nın gelişmesini istemeyenler var. Bu durumdan da nemalanıyorlar. Halkı ve mahallemizi düşünen bir insanım. Ayazağa’nın bir Bebek ya da bir Tarabya gibi olmaması için önünde hiçbir engel yok. Bizler Ayazağa’nın sorunları biliyoruz ve çözümü için ne gerekiyorsa yapacağız” diye konuştu.

Celal Özer kimdir?

1966 Mecitözü doğumlu, evli ve 3 çocuk babasıdır. Kağıthane Talatpaşa Muhtar adaylığı, CHP Kağıthane yöneticiliği, DSP ilce saymanlığı yapmıştır. 2000 yılında Sarıyer Ayazağa’ya taşınan Özer, kooperatif başkanlığı görevi ve Hacı Bektaş Vakfı Ayazağa şubesi kurucu başkanlığı yapmıştır. Hacı Bektas Vakfı genel merkez disiplin kurulu başkanlığı görevine de devam etmektedir.

“Ayazağa’da çocuklarımıza iyi bir gelecek bırakmak istiyoruz”

Aday adaylığı müracaatında bulunan bir diğer isim Hatice Altaş da, “Her türlü zorlukları göğüsleyen bir toplumuz ama sesimizi duyuramıyoruz. Sesimiz bir olsun ve gür olsun duyulsun istiyoruz. Sorunlar çözümlensin diye aday adayı oldum umarım güzel günler göreceğiz. Tüm amacımız Ayazağa’da çocuklarımıza iyi bir gelecek bırakmaktır” dedi.

Hatice Altaş kimdir?

1983’te Ankara’da doğdu. 1984’te İstanbul’a göçen bir ailenin kızı olan Altaş 33 yıldır Ayazağa’da ikamet ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi içerisinde de aktif olarak görev aldı. Tekstil Giyim ve Üretim Teknolojisi mezunudur. 22 yıldır çalışan Altaş, 2 çocuk annesi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir