ManşetSiyaset

Yeter Büyükdurmuş’a önemli görev

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer’in sevilen isimlerinden Yeter Büyükdurmuş CHP İstanbul 2. Bölge Örgütlenmeden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Daha önce il başkanlığında çevre yönetim komisyonunda görev alan Büyükdurmuş, yerel seçimlerin yaklaştığı şu günlerde çok kritik bir göreve getirildi. CHP Sarıyer’de görev aldığı dönemlerde başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken ve il yönetimine getirilen Büyükdurmuş, bundan böyle aralarında Sarıyer’in de bulunduğu 2. Bölge’deki 12 ilçenin örgütünden sorumlu olacak.

Büyükdurmuş’un yeni görevi takdirle karşılandı

Seçim döneminde aktif çalışma yapması beklenen Yeter Büyükdurmuş’un bu göreve getirilmesi Sarıyer’deki çevrelerde ve siyaset camiasında da takdirle karşılandı. Büyükdurmuş’a sosyal medyadan da çok sayıda tebrik mesajı yazıldı. CHP İstanbul 2. Bölge Örgütlenmeden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Yeter Büyükdurmuş gazetemize yaptığı açıklamada, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak ülkemiz ve vatandaşlarımızın geleceğe umutla ilerlemesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Komisyon olarak çalışma programı hazırlıyoruz. Mesajlarıyla tebriklerini ileten herkese teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Sarıyer Gazetesi olarak Yeter Büyükdurmuş’a yeni görevinde başarılar dileriz.

Bir yorum

  1. yeter hanim benım yakın komşumdur kendisı deneyımlı mulekat sahibı bır komsumuzdur ne yazikkı sıyaseten sıyası değişimı bılmıyen genel başkanın peşine takılmiş bunlar anblem taşiyan kışiler ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir