EğitimManşet Altı

Çocuk, Genç ve Yetişkinler için Her Zevke Uygun Çalışma Masaları

Evde huzurlu ve verimli bir çalışma alanının varlığı, günümüzün okul veya iş dünyası koşullarında şart oluyor.

Bir gencin, çocuğun ya da yetişkinin dekorasyona yönelik ihtiyaçları ile zevklerinin farklı olduğunun bilincinde olan Vivense, çalışma masası çeşitlerini farklı malzeme, renk, doku ve detaylar kullanarak tasarlıyor. Sofistike, yaratıcı, minimalist, modern, klasik, eklektik ya da endüstriyel gibi farklı stiller göz önüne alınarak tasarlanan Vivense çalışma masası modelleri, çalışmanıza keyif katacak bir dekorasyon için ilham veriyor.

Odaklanmanıza Yardımcı Olan Çalışma Masası Modelleri

Vivense Mobilya, kullandığınızda çalışmalarınıza daha kolay odaklanabileceğiniz çalışma masası modelleri sunuyor.

Bu amaçla doğal ahşap tonlarının yanı sıra zencefil, camgöbeği, antrasit, beyaz ve krem gibi göz yormayan pastel renkler kullanıyor. Popülerliği giderek yükselen beyaz boyalı ahşap yüzeylerin yanı sıra antrasit ve gri tonlarını daha ciddi görünen, modern bir çalışma alanı yaratmak için tercih edebilirsiniz. Vivense, renk dışında dokuda da sadelik ile kaliteyi birleştiriyor. Yalın çalışma masası tasarımlarından hoşlanıyorsanız ceviz, meşe, kestane ve dişbudak gibi ağaçların kendilerine has yüzey dokuları tam size göre.

Vivense, çocuk ve gençlerin zevklerini odalarına yansıtabilmeleri adına sarı, mavi, yeşil ve kırmızı gibi renklerin pastel tonlarını ustaca çalışma masaları tasarımlarında kullanıyor. Tıpkı sizin gibi, Vivense’nin geniş kapsamlı çalışma masası renk seçenekleriyle küçük yaştaki veya genç çocuğunuz da çalışma masalarını kendi odalarındaki perde, yatak örtüsü ve diğer mobilyalarla uyumlu olacak şekilde seçebiliyor. Eğer dekorasyonunuzda pembeyi ön plana çıkartmak istiyorsanız Vivense’ninDream isimli çalışma odası modeli size hitap ediyor.

Dar Alanları Verimli Kullanmanızı Sağlayan Çözümler

Kalabalıklaşan şehir yaşamı, insanların çok daha dar alanlarda yaşamasına neden oluyor. Daire boyutları ve odalar küçülürken, oda sayıları da azalıyor. Bu açıdan yaratıcı tasarımlar, yaşadığınız alanı çok daha verimli kullanmanıza yardım ediyor. Vivense, kompakt boyutlarda çalışma masası çeşitleri sayesinde kendinize ferah ve kullanışlı bir çalışma köşesi hazırlamanıza olanak tanıyor.

Atıl durumdaki alanları değerlendirmenizi sağlayan köşe çalışma masası modelleri ve ihtiyaç duyduğunuzda açıp genişletebileceğiniz modellerin yanı sıra, duvara monte edilerek kullanılan açılır kapanır tasarımlar, kullanışlı ve pratik çalışma masası çeşitleri arasında yer alıyor. Kompakt boyutları ve sade tasarımlarıyla öne çıkan minimalist çalışma masası modelleri, bacak ve üst kısımlarında raf ve çekmece gibi detaylarıyla dar alanlarda değerlendirebileceğiniz diğer alternatifler arasında. Tasarımlarda farklı tarzların ele alınması, beğeni ve konfor ihtiyaçlarınızı ikinci plana atmadan dar alanları keyifle çalışabileceğiniz çalışma alanlarına dönüştürüyor.

Çok Yönlü Kullanabileceğiniz Çalışma Masası Çeşitleri

Dekorasyonda farklı işlevlerle donatılmış tasarımları kullanmak gitgide popülerleşiyor. Ustaca planlanmış detaylar, hem hayatı kolaylaştırıyor hem de hayata keyif katıyor. Çok yönlü kullanım sunan çalışma masası çeşitleri, özellikle çalışma sırasında elinizin altında farklı eşyalar bulunmasına ihtiyaç duyuyorsanız tam size göre. Çalışırken aktif olarak bilgisayar kullanan fakat aynı anda kağıda not alması gereken biriyseniz, bir kısmı bilgisayar masası gibi kullanılabilen geniş çalışma masalarından faydalanabilirsiniz. Yazıcı ya da klavye için özel bir bölümü bulunan, kitaplık gibi detaylarla zenginleştirilen modeller, alandan tasarruf etmenize de yardımcı oluyor.

Kitaplıklı çalışma masası çeşitleri, çok yönlü kullanabileceğiniz modeller arasında başı çekiyor. Raf, çekmece, kitaplık ve dolap gibi detaylara sahip modeller, çalışma alanınızı kolayca düzenlemenize de yardım ediyor. Çalışma masasının yanı sıra sehpa, kitaplık, raf ve dolap gibi ekstra mobilyaları barındıran çalışma setleri, çalışma için ayırdığınız alan genişse değerlendirebileceğiniz alternatifler arasında bulunuyor.

Farklı Kullanım Amaçlarına Yönelik Çalışma Alanı Çözümleri

Çalışma odasını dekore ederken ya da çalışma köşesi hazırlarken farklı çözümlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Çok fazla kitap okuyorsanız, kitaplığın yanına yerleştirilecek okuma masası odanızdan daha çok keyif almanızı sağlar. Ayrıca sürekli aynı köşe ya da odada çalışmakta zorlanıyorsanız da portatif çalışma standlarını değerlendirebilirsiniz.

Vivense, çocuğunuzun sıkılmadan ders çalışabileceği eğlenceli tasarımlara ve gençlerin kişiliklerini yansıtabileceği dinamik modellere de koleksiyonlarında yer veriyor. Vivense koleksiyonlarında yarış arabasını anımsatan bir tasarım da, bir prensese yaraşan bir model de kolaylıkla bulunuyor. Çalışırken tükettiğiniz içeceklerinizi güvenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz, cep telefonu, bilgisayarınız, dosyalarınız veya kırtasiye malzemelerinize kolayca ulaşabileceğiniz gözleri bulunan çalışma masaları, kullanışlılığıyla size yardımcı oluyor.

Her zevke uygun çalışma masası modellerini vivense.com veya Vivenseshoowroomları aracılığıyla inceleyebilirsiniz. Vivenseshowroomlar, çalışma alanınızı nasıl dekore edeceğinize karar vermenize yardımcı olan alanların başında geliyor. Beğendiğiniz çalışma masası ve çalışma alanı setlerini yakından görebileceğiniz alanlar, seçtiğiniz modellerin duruşu, konforu ve işlevselliği hakkında daha çok bilgi edinmenizi sağlıyor. Size en yakın shoowroomu bularak dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.Showroomlarda Vivense iç mimarları sizi bekliyor.

Vivense’nin geniş ürün çeşitliği içinden evinize, karakterinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri bulmak için profesyonel görüş de alabilirsiniz. Vivense’nin alanında uzman iç mimar kadrosu, Vivense.com üzerinden kolayca alabileceğiniz randevunun ardından sizinle görüşerek kafanızdaki sorulara cevap veriyor ve çalışma alanınızı yaratırken size yardımcı oluyor. Vivense’nin çalışma odası fiyatları, modele göre değişiklik gösteriyor. Hemen alışverişe başlayarak hayalinizdeki modele kavuşmaya ne dersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir