GündemManşet

‪Şükrü Genç muhtarlarla buluştu

Sarıyer’de 3. kez seçilerek bir rekora imza atan sevilen Başkan Şükrü Genç muhtarlarla bir araya geldi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer’in mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Yeni dönemde hizmet verecek olan demokrasinin temel taşı muhtarlarla Sarıyer Belediyesi Hizmet Binası’nda buluşan Başkan Genç, “Sarıyer’de her mahallenin sorunlarına birlikte çözüm üreteceğimiz çalışma arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Yollarımız açık olsun” dedi.

Yeni seçilen muhtarlar heyecanlıydı

31 Mart yerel seçimlerinde seçilen mahallelerin yeni muhtarları da oldukça heyecanlıydı. Yepyeni projelerini mahallelerde hayata geçirmek için sabırsızlanan muhtarlar Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile tanıştı. Kendilerini Başkan Genç’e tanıtan muhtarlar keyifle sohbet ettiler.

Sarıuçak esprileriyle renk kattı

Darüşşafaka’nın sevilen ve deneyimli muhtarı Hüseyin Sarıuçak, sürdürdüğü görevinden duyduğu mutluluğu dile getirdi. Esprili konuşmalarıyla toplantıya renk katan Sarıuçak, “Sarıyer’in 38 mahallesinde görevlerini özveriyle yapan muhtar arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Aramıza katılan 13 yeni mahalle muhtarına da görevlerinde kolaylıklar dilerim” dedi. Toplantıda muhtarların azaları da yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir