GündemManşet

AK Parti’den MHP’ye ziyaret

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı, Milliyetçi Hareket Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı’na nezaket ziyaretinde bulundu.

İlçe Başkan Yardımcısı Siyasi Hukuk İşleri Birim Başkanı Melih Özyardımcı ve AK Parti teşkilatı, MHP İlçe Başkan Yardımcısı Siyasi Hukuk İşleri Birim Başkanı Ömer Efe ve teşkilatlarının misafiri oldu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Cumhur İttifakının bir seçim ittifakı değil; bir milletin, beka sorunundan uzak, muasır medeniyetlere hızla kavuşması için yeni nesillere bırakılacak; temelinde vatan sevgisi olan milli bir ittifak olduğu ifade edildi.

Ziyarette İlçe Başkan Yardımcısı Melih Özyardımcı’ya, Mali ve İdari İşler Birim Başkanı İlhan Bal, Sosyal Politikalar Birim Başkanı Metin Ateş, Sarıyer Belediyesi ve İBB Meclis Üyesi Hüseyin Coşkun, Sekreterlik Birim Başkanı Tülin Hattat, Hayvan Hakları Komisyonu Üyesi Binnur Hattat ve meclis üyeleri eşlik etti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşmek üzere Ankara’da bulunan MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç’in yer almadığı görüşmede, AK Parti heyetini MHP Sarıyer Siyasi Partilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ömer Efe ağırladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir