GündemManşet

Arda Süme de DSP’nin Sarıyer Meclis Üyeliği listesinde!

DSP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hümeyra Gürsoy'un meclis üyeliği listesinde toplumun her kesiminden isimler yer alıyor. Bunlardan biri de Büyükdere Ermeni Cemaati Vakfı Başkanı Murat Süme'nin iş adamı oğlu Arda Süme.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

DSP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hümeyra Gürsoy’un meclis üyeliği listesinde çok önemli sürpriz isimler yer alıyor. Sarıyer’in tüm mahallelerinde esnaf ziyaretleri ve toplantılar düzenleyerek sıkı bir seçim çalışması yürüten Gürsoy, herkesimden kritik ismi listesine yazdı. Sarıyer’de iş, sanat ve siyaset dünyasından çok sayıda ismi meclis listesine yazan Gürsoy, farklı kültürdeki kişilere de öncelik verdi. Hacı Bektaşi Veli Anadolu Kültür Vakfı Ayazağa Şubesi Başkanı Celal Özer de DSP’nin Sarıyer Belediye Meclis Üyeliği listesinde bulunan isimlerden biri. Listedeki sürpriz isimlerden bir başkası da Büyükdere’deki Surp Hripsimyants Kilisesi ve Mezarlığı Vakfı Başkanı Murat Süme’nin oğlu Arda Süme. Genç ve başarılı iş adamı Arda Süme, DSP’nin listesine 2. sıradan girdi. Siyasete girmesindeki amacın gençlerin yönetimlerde daha aktif yer alması olduğunu söyleyen Arda Süme; “ Sarıyer, dünyanın en güzel yerlerinden biri. Yaşadığım bu ilçeye hizmet etmek, faydalı işler yapmak istiyorum. Bu güzel ilçeyi, el ele vererek çok daha güzel bir ilçe yapabiliriz. Sarıyer’in sorunlarını çok iyi biliyoruz” diye konuştu.

GÜRSOY; “TOPLUMUN HERKESİMİNİ KUCAKLIYORUZ”

Sarıyer’deki tüm kesimin oylarına talip olduklarını söyleyen Hümeyra Gürsoy; “Siyaset kucaklaşma ve dayanışma demektir. Bu ülkede yaşayan ve topluma hizmet etmek isteyen herkesle siyaset yapmak istiyoruz. Atatürk ilkeleri etrafında bütünleşen ve Sarıyer’e hizmet edebilmek adına canla başla çalışmak isteyen herkes DSP’de birleşti. 31 Mart’ta Sarıyer’de DSP rüzgarı esecek, çünkü bugüne kadar gittiğimiz her yerde insanların gözlerinden bunu hissedebiliyoruz. İnsanlar artık iki parti arasında kalmaktan bıktı. Artık bir ihtimal daha var” diye konuştu.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler