GündemManşet

Bayraktar’dan adım adım Sarıyer çalışması

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Sarıyer’in tüm mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geliyor.

Rize Merkez Elmalı Köyü Çataldere Sosyal Yardımlaşma Derneği, İstinye Mahalle sakinlerinin Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar’la buluşmasına vesile oldu. İstinyeli vatandaşlarıyla buluşup sohbet etme şansını bulan Bayraktar, “İstinye 31 Mart akşamı prangalarından kurtulup şahlanacak” mesajını verdi. Ardından İstinye Mahallesi’ndeki Çeşme Taksi Durağı’nı ziyaret ederek şoförlerle sohbet edip dertleşti.

Cenaze namazına katıldı, taziye ziyaretinde bulundu

Esnaf ve vatandaşla buluşmalarının yanı sıra cenaze namazlarına da katılım sağlayan Salih Bayraktar, AK Parti Emirgan Mahalle Teşkilat Başkanı Timur Bayrak’ın annesi Merhum Ayşe Bayrak’ı ebediyete uğurladı. Cenaze törenine katılan Bayraktar başsağlığı dileklerini iletti. Bayraktar, Emirgan Mahalle sakinlerinden Yunus Erikçi’nin merhum babası için taziye ziyaretinde de bulundu. Genç yaşta hayatını kaybeden Merhume Özlem Kundakçı’nın cenaze töreni için Pınar Mahallesin’deki Osman Kabil Camiisi’nde büyük acı yaşayan Kundakçı ailesinin acısını paylaştı. AK Parti Poligon Mahalle Teşkilatı’ndan Merhum Satılmış İnan’ın taziyesi için de Bayraktar baba ocağına bir ziyaret gerçekleştirdi. Poligon Merkez Camii cemaatiyle bir araya gelen Bayraktar vatandaşların dertlerini dinleyip çözüm önerilerini anlattı.

İmar Barışı masasından bilgi aldı

Salih Bayraktar ile İmar Barışı masasını ziyaret ederek, İmar Barışıyla daha mutlu bir geleceğe güvenle bakan vatandaşlarla sohbet etti.

Rumeli Kavak Spor Kulübü lokalini ziyaret etti

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar Rumeli Kavak Spor Kulübü lokalini ziyaret ederek taraftar ve yöneticilerle bir araya geldi. Gecenin ilerlemiş saatleri olmasına rağmen vatandaşlar Bayraktar’a dertleri sohbetlerinde dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir