GündemManşet

Bayraktar’dan Sarıyer’e dev stadyum müjdesi

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, Sarıyer’de gerçekleştirmeyi hedeflediği ve merakla beklenen projelerinin ilkini açıkladı. 9 bin 377 taraftar kapasiteli stadyumda 400 araçlık otopark ve 750 metrekarelik bir sosyal tesis alanı bulunuyor.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında mahallelerde yaptığı çalışmalarla Sarıyerlilerin takdirini toplayan AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, Sarıyer için hazırladığı projelerinin ilkini açıkladı.

SARIYER’E DEV STADYUM GELİYOR

“Martılar şampiyonluğa uçuyor, Sarıyer yeni stadına kavuşuyor” sözleriyle Sarıyer’e dev stadyum müjdesi veren Bayraktar, Sarıyerli taraftarların kalbini fethetti. Sosyal medyadan yapılan videolu paylaşımda stadyumun maket görüntüsü de yer aldı. Öte yandan “Şampiyonluğa az kaldı müjdeler olsun ki yeni stadımıza da az kaldı” denilerek geçmişten bugüne Sarıyer Spor Kulübü’nden tarihi kesitlere de yer verdi.

DEV PROJEDE HERŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

Sarıyerlinin yeni buluşma noktası olacağı müjdesiyle belirtilen stadyum projesi 9 bin 377 taraftar kapasiteli ve 4 kapılı tribünü var. 20 locaya sahip projenin içerisinde 12 adet büfe, 150 kişilik restoran, 250 metrekare taraftar mağazası, 500 metrekare kulüp müzesi ve 750 metrekarelik bir sosyal tesis alanı bulunuyor. Ayrıca VIP bölümü ve engelli taraftarlar için de özel bir alan olacak. Stadyumun 400 araç kapasiteli otoparkı olması da Sarıyerli taraftarları sevindiren detaylar arasında yer aldı. Yeni stadyum projesi Sarıyer’deki mevcut stadın yerine yapılacak.

Sarıyer’de değişimin zamanı geldiğini ve dev projelerle kalkındırılacağını vurgulayan Salih Bayraktar, “Her şey Sarıyer ve Sarıyerliler için. Taraftarımız da Sarıyerimiz de bunu çoktan hak etti. Martılar şampiyonluğa uçuyor, Sarıyer yeni stadına kavuşuyor” dedi.

İŞTE O VİDEO… TIKLA İZLE

Sarıyer Stadına Kavuşuyor

Martılar şampiyonluğa uçuyor, Sarıyer yeni stadına kavuşuyor.

Salih Bayraktar paylaştı: 26 Ocak 2019 Cumartesi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir