GündemManşet

CHP Sarıyer seçim ofisi törenle açıldı

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, Cumhuriyet Mahallesi’ndeki seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Sarıyerlilerin katıldığı açılışta konuşan Sarıyer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şükrü Genç, “2009’da nasıl bir anlayışla yola çıktıysak 10 yıl sonra da göğsümüzü gererek yolumuza devam ediyoruz. Emekle kazandığımız hiçbir şeyi sizin desteğinizle kimseye teslim etmeyeceğiz” dedi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer Seçim Koordinasyon Merkezi, Cumhuriyet Mahallesi’nde açıldı.  Çok sayıda vatandaşın bir araya geldiği açılışın kurdelesini CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç, İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı Taner Tayfur ve Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç kesti.

En iyisini yapmaya devam edeceğiz

Sarıyer Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şükrü Genç şöyle konuştu; “Biz yolda yürüyünce insanların gönüllere girdiğimizi anlıyoruz. Çünkü Sarıyer halkı onlar için en iyisini yaptığımızı ve yapacağımızı biliyor. Sarıyer’de ayrı bir huzur oluştu. Bugüne kadar hiç kimseyi birbirinden ayırmadık. Sarıyerlilerin bize olan güvenini boşa çıkarmamak için çalışıyoruz. Hiç bir dostumun alnını yere düşürecek hata yapmadık.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir