GündemManşet

Hümeyra Gürsoy: “Belediye 7/24 açık olacak”

DSP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hümeyra Gürsoy, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Sarıyer’in yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi. Gürsoy, belediyenin 17:00'de kapanmayacağını ve 7/24 hizmete hazır bulunacağını söyledi.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Kireçburnu’ndaki Tarihi Ali Baba Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıda Sarıyer’in yerel basınını misafir eden DSP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hümeyra Gürsoy, 31 Mart yerel seçim çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Mücadelemizden asla vazgeçiremezler”

Gürsoy, “Sarıyer’de sokak sokak dolaşarak halkın nabzını tutuyoruz. Sarıyerli vatandaşların bize çok büyük teveccühü oluyor” dedi. Hümeyra Gürsoy, geçtiğimiz günlerde pankartlarının kesilmesiyle ilgili soruları ise şöyle yanıtladı; “Demokratik Sol Parti herkesin emek verdiği bir partidir. Gücümüzü birliğimizden alıyoruz. Emeklerimizin başkaları tarafından hiçe sayılarak pankartlarımızın kesilmesi çok çirkin bir davranıştır. Mücadelemizden asla vazgeçiremezler.”

31 Mart yerel seçim çalışmalarını hızla sürdüren Gürsoy, kahvaltıya katılan basın mensuplarına seçimle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Kahvaltıya Sarıyer’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Yaylıcıoğlu, DSP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Adayı Emin Ayyıldız, Süleyman Sargın, Feride Ural, Celal Özer ve Engin Güner katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir