GündemManşet

Hümeyra Gürsoy yerel basınla buluştu

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

DSP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Hümeyra Gürsoy, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Sarıyer’in yerel basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Ata Koru Davet Bahçesi’nde düzenlenen kahvaltıda DSP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Hümeyra Gürsoy, tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Gürsoy, “Gazetecilerimizin gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Bugün bu kahvaltıda aday adaylığımı da sizlere açıklamış bulunuyorum. DSP köklü geçmişe sahip olan bir partidir. Sarıyer’e DSP yönetimini getireceğiz” dedi.

“Sarıyer’e hizmet için talibiz”

Yaklaşan yerel seçim için çalışmalarını hızla sürdürdüklerini ifade eden Hümeyra Gürsoy,  “Sarıyer Belediye Başkan aday adaylığımın hepimize ve halkımıza hayırlı olmasını dilerim. Sarıyer’in sorunlarını çok iyi biliyoruz ve çözüm önerilerimiz var. Çok kuvvetli bir ekiple Sarıyer’e hizmet için talibiz. DSP köklü ve ilkeli bir partidir. Merhum genel başkanımız Bülent Ecevit’in her zaman hak ve halktan yana olan ilkeli duruşu ve temiz siyasetini Sarıyer’de yaşatmak için canla başla çalışacağız. Sarıyer Belediyesi’ni israftan kurtaracak, herkesi kucaklayan bir siyaset anlayışıyla hareket edeceğiz” dedi.

Gazetecilere kumbara hediye etti

Samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltıda basının geleceği ve yaklaşan yerel seçimle ilgili sohbet edildi. Sarıyer’de belediye başkanı seçilirse basına şimdiden gerçekleştiremeceği hiçbir vaatte bulunmadığını da vurgulayarak “Bu hediyeden herkes bir mesaj çıkartabilir” diyen Gürsoy, günün anlam ve önemini belirterek gazetecilere kumbara hediye etti. Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu ve Haber Müdürü Rukiye Ay’ın katıldığı kahvaltıda ev sahipliğini DSP İstanbul İl Basın Danışmanı Emin Ayyıldız, DSP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Yaylıcıoğlu, DSP Sarıyer İlçe Yöneticisi Feride Aktunç, DSP Sarıyer İlçe Yöneticisi Hakan Aktunç ve DSP Sarıyer İlçe Yöneticisi Süleyman Sargın yaptı. Hümeyra Gürsoy programın sonunda gazetecilerle hatıra fotoğrafı çekinerek hayırlı olsun dilekleri için de teşekkür etti.

      

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir