GündemManşet

İHH’dan Sarıyer Gazetesi’ne ziyaret

SARİYERGAZETECİ.COM – HABER MERKEZİ

İHH İnsani Yardım Vakfı Sarıyer Temsilciliği yetkilileri, Sarıyer Gazetesi’ne ziyarette bulundu.

İHH İnsani Yardım Vakfı Sarıyer Temsilcisi Hasan Fatih Yumak, İHH Sarıyer Teşkilatlanmadan Sorumlu Ömer Gürçay ve İHH Sarıyer Eğitim Birim Başkanı Halil Öztürk Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret ederek gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni ve İmtiyaz Sahibi Bekir Batu’yla sohbet etti.

“Yardım elimizi her yere uzatıyoruz”

İHH İnsani Yardım Vakfı Sarıyer Temsilcisi Hasan Fatih Yumak, yardıma muhtaç insanlara ulaşabilmek için artık ilçelerde de temsilcilikler açıldığını belirtti. Yumak; “Sarıyer’de açtığımız temsilciliğimizle ilçe genelinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yardımlarımız sadece yardıma muhtaç insanlara değil sokak hayvanları için de çalışmalar yapıyoruz. Sarıyer’de mahalleleri dolaşarak esnafla tanışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Gittiğimiz yerlerde bir beklenti içerisinde olmadan sadece kendimizi tanıtıp yaptığımız çalışmaları anlatıyoruz. Yardımlarımızı profesyonel bir şekilde hesap numaralarımızla topluyoruz. Yardımda bulunan insanlar bağışlarının nereye gittiğini de dekontlarında görebiliyorlar. Bizim amacımız yardıma muhtaç her yere ulaşabilmek. Dünyada gelirde bir adaletsizlik ve dengesizlik var. Bir kısmında lüks yaşam koşulları varken bir kısmında içecek su bile yok” diye konuştu.

Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu, yerel gazete olarak yardıma yönelik çalışmaları her zaman destekleyeceklerini dile getirdi. Ziyaretlerinden dolayı İHH Sarıyer temsilcilerine de teşekkür etti.

İHH İnsani Yardım Vakfı Sarıyer Temsilciliği

Adres: Merkez Mah. Şehit Mithat Yılmaz Caddesi No: 34 / KAT : 3-4-5 Sarıyer / İstanbul

Tel: (0212 ) 970 09 25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir