GündemManşet

İstinyeliler tapularını Salih Bayraktar’ın elinden aldılar

Cumhur İttifakı Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, İstinye'de tapu sorunu yaşayan 388 ada üzerinde yer alan 25-26-28 parsellerin sorunu çözerek vatandaşlara tapularını kendi elleriyle dağıttı. Vatandaşlar, keyifli sohbetiyle de dikkat çeken Bayraktar'a teşekkür etti.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binalı Yıldırım’ın verdiği tapu mesajlarının Sarıyer kamuoyunda yankıları sürerken, Cumhur İttifak’ı adayı Salih Bayraktar da İstinye’de 388 ada üzerindeki 3 parselin tapu sorunu çözerek vatandaşlara tapularını dağıttı. İstinye Mahallesi 388 Ada 25 – 26 ve 28 sayılı parsellerde binaları olup, tapuları başka parselde olan vatandaşların tapu sorununu AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar çözerek binalarının bulunduğu parseldeki tapuları vatandaşlara verildi. Vatandaşlar, bu tapular ile artık imar barışına başvurarak binalarına Yapı kayıt belgesi alabilecekler.

NEŞELİ VE KEYİFLİ HALİ GÖZLERDEN KAÇMADI

Öte yandan Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar’ın tapu toplantısında yaptığı konuşma sırasında oldukça keyifli ve neşeli olması dikkat çekti. “Sarıyer’in tapu sorunun çözmek bizim boynumuzun borcu, bu işi adil ve hakkaniyetli bir şekilde kökünden çözeceğiz” diyen Bayraktar, zaman zaman yaptığı esprilerle de vatandaşların gönlünü kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir