GündemManşet

Muhtarlar Sarıuçak’la yola devam dedi

Sarıyer Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nı Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi. Hüseyin Sarıuçak 24 oyla yeniden derneğin başkanı seçildi.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

8. Olağan Genel Kurul Toplantısı Sarıyer’in mahallelerinde yeni seçilen muhtarlara rozet takılmasıyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından dernek tarafından hazırlanan Faaliyet Raporu programın sunumunu gerçekleştiren Zekeriyaköy Muhtarı Semra Özkaya tarafından okunarak oylamaya sunuldu. Programa katılan Kabul edilen raporun ardından bir konuşma yapan Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı bir konuşma yaptı.

24 oy ile Sarıuçak seçildi

Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı ve Darüşşafaka Muhtarı Hüseyin Sarıuçak 24’e 10 oyla yeniden seçildiği başkanlığında 5. dönemine girdi. Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanlığı’na adaylığını koyan Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı, seçilen Sarıuçak’a görevinde başarılar diledi.

“Muhtarlar görevini özveriyle yapıyor”

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Hüseyin Sarıuçak; “Sarıyer Belediyesi ve Sarıyer Kaymakamlığı’na teşekkür ediyorum. Sarıyer yaşaması oldukça huzurlu bir ilçemizdir. Muhtarlar olarak bizler de Sarıyer’in mahallelerinde görevlerimizi büyük bir özveriyle sürdürüyoruz. Ben aramıza yeni seçilerek katılan tüm muhtar arkadaşlarımıza da hoş geldiniz diyorum” dedi.

Yoğun bir katılım oldu

İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, AK Parti Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı Tülin Hattat, meclis üyeleri Mehmet Delihasan, Meltem Yüce Pir, Hüseyin Coşgun, Sarıyer Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürü Saadet Göne Ergeç, Sarıyer Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, Sarıyer Belediyesi Muhtarlardan Sorumlu Birim Müdürü Gönül Kıral, Sarıyer İlçe Tarım Müdürü Yavuz Acar, Sarıyer İlçe Spor Müdürü Namık Şişman, Sarıyer’in eski muhtarları da katıldı.

Divan Kurulu Başkanlığı’nı Bayramali Koçoğlu gerçekleştirdi. Sarıyer Muhtarlar Derneği’nin ilk başkanı Mehmet Ekiz de katılan isimler arasındaydı.

Sarıyer Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin listesi şöyle oldu

Yönetim Kurulu Üyeleri

Hüseyin Sarıuçak

Semra Özkaya

Sinan Demirci

Ali Gündüz

Engin Manav

Yedekler

Nebahat İmamoğlu

Ayhan Yılmaz

Fulya Bayram

Çağlar Coşkun

Sinan Yüksel

Denetleme üyeleri

Muharrem Yavuz

Nevzat Aktan

Mehmet Sevinç

Yedekler

Nurcan Kocaer

Yüksel Dalmış

Nurgül Çakır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir