GündemManşet

Nizamettin Temürcük, “30 yıldır yaşadığım Maden Mahallesi’ne muhtar adayıyım”

SARİYERGAZETESİ.COM – ÖZEL HABER 

Maden Mahallesi Muhtar Adayı Nizamettin Temürcük Sarıyer Gazetesi’ne konuştu. Temürcük, “30 yıldır yaşadığım Maden Mahallesi’nin tüm sorunlarını biliyor ve çözümü için çalışmaya aday oluyorum” dedi.

Sarıyer’de 35 yıldır Burak Kundura’da esnaf olarak tanınan ve sevilen Nizamettin Temürcük Maden Mahallesi’ne muhtar adayı oldu. Maden Mahallesi’nde 30 yıldır yaşadığını ve mahalle halkının beklentilerinin karşılanmadığını belirten Temürcük, “Muhtar olarak seçilirsem Maden Mahallesi için çok güzel düşüncelerim var. En büyük hedeflerimden bir tanesi uyuşturucuyla mücadele için gerekli çalışmalar yapmaktır. İlk etapta bu konuları tek tek ele alacağız. Maden Mahallesi’nde vatandaşlar güzel çalışmalar için beklenti içerisindeler ama gerekli hiçbir çalışma yapılmıyor. Hedeflediğim çok büyük projelerim var. Örneğin Bayburtlular Mahallesi’nde minibüslerle ilgili yaşanan problemleri çözeceğiz. Pazarla ilgili yaşanan sıkıntılara yönelik çalışmalarım da olacak. Maden Mahallesi’nde otobüs duraklarının hepsi açıkta yer alıyor. Eksiklerimizden bir tanesi bu. Burada kapalı otobüs durakları yaptıracağız. Mahallemizde bazı ilköğretim ve liselerde eksiklikler var. Buralar hiçbir muhtarın uğramadığı yerler görüştüğümüz okul müdürleri bu şekilde söylediler. Bunların çalışmasını yapacağız yani bir elimiz okulların üzerinde olacak. Kısmet olursa mahalle sakinlerimizle birlik olarak elimizden gelenin en iyisini yapıp hedeflerimize hızla ulaşacağız. Muhtarlık olarak ne gerekiyorsa yapacağım. Maden Mahallesi için her şeyin hayırlısı olsun” diye konuştu.

1971 Giresun doğumlu olan Nizamettin Temürcük, “Esnaf olarak halkla çok fazla iç içeyim ve halkı dinliyorum. Bu da benim gözlemlerimi arttırıyor. Sorunlarını bildiğim Maden Mahallesi için muhtar adayı olmaya karar verirken de yaşanan aksaklıkları göz önünde bulundurdum. Maden Mahallesi’ni Sarıyer’in en güzel mahallesi yapacağım” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu