GündemManşet

Salih Bayraktar’a Acarlar Sitesi’nde yoğun ilgi

Cumhur İttifakı'nın Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, Acarlar Sitesi'ndeki toplantıda site sakinlerinden yoğun ilgi gördü. Vatandaşlarla tek tek sohbet eden Bayraktar, sitenin sorunlarının çözümü konusunda da önemli mesajlar verdi.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Acarlar Sitesi’ndeki site toplantısına katılan Ak Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Acarlar Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Aslantaş ve AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Dr. Gamze Demirtaş‘ın da katıldığı toplantıda İBB Koordinatörü Saim Kadıoğlu da hazır bulundu. Çok sayıda kişinin katıldığı toplantıda, Sarıyer ile ilgili projelerini anlatan Bayraktar, imarla ilgili konularda bilgilendirmeler de yaptı. Sohbet havasında geçen toplantıda Bayraktar’ın samimi ve esprili tavırları dikkat çekti. Zaman zaman yaptığı esprilerle de herkesin gönlünü kazanan Bayraktar’ın sitede gördüğü ilgiden dolayı oldukça mutlu olduğu gözlendi.Salondaki herkesle tek tek ilgilenen ve sohbet eden Bayraktar, daha güzel bir Sarıyer için hep birlikte mücadele etme çağrısında bulundu. Bayraktar’ın toplantıda Acarlar Sitesi’ndeki imar sorunları konusunda verdiği çözüm mesajları salonda büyük alkış aldı.

HERKESLE TEK TEK İLGİLENDİ

Sohbet havasında geçen toplantıda Bayraktar’ın samimi ve esprili tavırları dikkat çekti. Salondaki herkesle tek tek ilgilenen ve sohbet eden Bayraktar, 31 Mart seçimlerinin tarihi bir fırsat olduğunu ifade ederek, herkesi huzur ve gelecek endişesi olmayan bir Sarıyer ortak hayali etrafında toplanma ve bütünleşmeye davet etti. Bayraktar’ın pek çok mahallenin olduğu gibi Acarlar’ın mülkiyetle ilgili problemleriyle yakından ilgilendiğini ve çözdüğünü ifade eden site yöneticileri de site sakinleri adına teşekkürlerini iletti.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler