GündemManşet

Salih Bayraktar’a Reşitpaşa’da yoğun ilgi

Cumhur İttifakı'nın Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, esnaf ve vatandaş ziyareti yaptığı Reşitpaşa'da yediden yetmişe her kesimden yoğun ilgi gördü. Bayraktar, semt pazarını da ziyaret etti, vatandaşların tek tek sorunlarını dinledi.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Cumhur İttifakı’nın Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, seçim çalışmalarına gece gündüz demeden devam ediyor. Günde yaklaşık 20 farklı programa katılan ve günlük sadece birkaç saat uyumaya fırsat bulabilen Bayraktar’ın bugün ki durağı Reşitpaşa oldu. Reşitpaşa Mahallesi’nde esnaf gezisi ve vatandaş ziyareti yapan Bayraktar, yüzlerce kişiyle tek tek el sıkıştı, vatandaşların sorunlarını dinledi.

ÇOCUKLAR VE YAŞLILARLA YAKINDAN İLGİLENDİ

Çocukları seven, yaşlılarla yakından ilgilenen Bayraktar’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Samimi ve sıcak tavırlarıyla dikkat çeken Bayraktar bol bol vatandaşlarla fotoğraf çektirdi. Semt pazarını da gezen Bayraktar mahalledeki taksi durağında taksicilerin sorunlarını dinledi. Bayraktar vatandaşlara “Sarıyer’i hep birlikte yöneteceğiz. Sarıyer’in kangrenleşmiş sorunlarını çözeceğiz. Sarıyer’i teknolojinin, bilimin, sanatın, kültür ve edebiyatın merkezi yapacağız. Reşitpaşa’yı daha da güzelleştireceğiz, ticaretin canlanması için çalışacağız. Hiç bir ayrım yapmadan herkese adil hizmet götüreceğiz. Belediye herkesin belediyesi olacak, belediye başkanı herkesin belediye başkanı olacak” diye konuştu.

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler