GündemManşet

Salih Bayraktar’dan nezaket ziyaretleri

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında ilçe genelindeki siyasi parti başkanlıklarına nezaket ziyaretlerinde bulundu.

Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar’ın Sarıyer’deki ziyaretlerine Vatan Partisi’yle başladı. Vatan Partisi İlçe Başkanlığı’ndaki ziyarette Vatan Partisi İlçe Başkanı Mesut Çalışkan ve teşkilatı Bayraktar’la beraberindekileri ağırladı.

Ardından Demokratik Sol Parti İlçe Başkanlığı’na ziyaret gerçekleştiren Bayraktar, İlçe Başkanı ve DSP Belediye Başkan Adayı Hümeyra Gürsoy ve teşkilatıyla sohbet etti. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen nezaket ziyaretinde Bayraktar, Hümeyra Gürsoy’a başarılar diledi.

Salih Bayraktar’ın ilçedeki siyasi parti başkanlıklarına yapmış olduğu nezaket ziyaretlerinin bir diğer durağı ise Cumhuriyet Halk Partisi oldu. İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç ve teşkilatıyla bir araya gelen Bayraktar, kendilerine misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.

Nezaket ziyaretlerinin son durağı ise Milliyetçi Hareket Partisi oldu. MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, Salih Bayraktar’ı büyük bir ilgiyle karşıladı. Sarıyer siyaseti ve yerel seçimler konuşuldu.  Bayraktar, Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatının konukseverliği ve göstermiş oldukları ilgiye teşekkür etti. AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, gerçekleştirdiği tüm ziyaretlerde oldukça keyifli sohbetler ve fikir paylaşımlarında bulundu. Güzel bir Sarıyer için çalışacaklarını vurguladı. Sarıyer siyasetindeki çalışmaları için ilçe başkanlarına başarılar diledi. Görüşmelerde hatıra fotoğraflarında bir araya gelindi. Salih Bayraktar, gerçekleştirdiği ziyaretlerde ilçe başkanlarına ve teşkilat üyelerine çeşitli hediyeler takdim etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir