GündemManşet

Salih Bayraktar’dan Sarıyer Gazetesi’ne ziyaret

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret etti. Sarıyer’de seçime yönelik çok özel değerlendirmelerde bulunan Bayraktar, “Sarıyer için çalışıyoruz ve bu seçimi kazanacağız” dedi.

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret etti. Bayraktar, gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu, Haber Müdürü Rukiye Ay ve Reklam Müdürü Yasemin Cebeci’yle sohbet etti. Bayraktar, Bekir Batu’nun Sarıyer genelinde seçime yönelik değerlendirme ve analizlerini dinleyerek sorularını da yanıtlandırdı.

 

“Sarıyer beni teveccühle kucakladı”

31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında yoğun bir programı olduğunu ifade eden Bayraktar; “Sarıyer Gazetesi’ne ziyaretimizle yoğun çalışmalarımıza çay molası vermiş olduk. Ben misafirperverliğinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Haberlerinizi yakından takip ediyorum. Sarıyer’de sokağın nabzını gerçekten çok iyi tutuyorsunuz. Sarıyer’de adaylığım açıklandıktan sonra Sarıyerliler tarafından çok büyük bir teveccühle kucaklandım. Vatandaşlar beni doğma büyüme bir Sarıyerli olarak hemen benimsedi. Sağ olsunlar sokağa indiğimizde karşılaştığımız bu büyük ilgi bize daha da güç verdi. İnşallah Sarıyer bu yerel seçimlerde güzel günlere kavuşacak” diye konuştu.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret bitiminde Salih Bayraktar günün hatırası olarak fotoğraf çekindi. Sarıyer Gazetesi ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir