GündemManşet

Sarıuçak’tan Darüşşafaka’da balık ziyafeti

Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı ve Darüşşfaka Mahallesi Muhtarı Hüseyin Sarıuçak,  Darüşşafaka Yaşam Evi’nin bahçesinde balık-ekmek şenliği düzenledi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Darüşşafaka Mahallesi’nin sevilen muhtarı Hüseyin Sarıuçak’la ilkbahara merhaba diyen mahalle sakinleri geleneksel balık-ekmek şenliğinde keyifli saatler geçirdi. Mangallarda pişirilen balıklar yüzlerce kişiye servis edildi.

Hüseyin Sarıuçak, “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz balık-ekmek programımıza yine yoğun bir katılım oldu. Mahallemizin birlik ve beraberlik içerisinde böyle günlerde bir araya gelmesi mahallenin muhtarı olarak benim için oldukça güzel bir duygudur. Sağolsun Sarıyer Belediye Başkanımız Şükrü Genç ve meclis üyelerimiz de bizleri yalnız bırakmadılar” diye konuştu.

Darüşşafaka halkından tam destek

Uzun yıllardan beri Darüşşafaka Mahallesi Muhtarlığı görevini başarıyla sürdüren Hüseyin Sarıuçak, 31 Mart seçimleri için bir kez daha muhtar adayı oldu. Balık-ekmek gününde bir araya geldiği tüm mahalle sakinlerinden büyük ilgi gören Sarıuçak, “Mahallemin sevgisi ve desteğiyle yola devam” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir