GündemManşet

Sarıyer Belediyesi’nde kimler başkan yardımcısı olacak?

Şükrü Genç'in yeni döneminde kimlerin belediye başkan yardımcısı yapılacağı merak konusu oldu.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

31 Mart seçimlerini CHP’li Şükrü Genç’in kazanmasından sonra yeni dönemde Belediye Başkan Yardımcılığı görevlerine kimlerin getirileceği sorusu merak konusu oldu. Siyasi kulislerde kimlerin belediye başkan yardımcısı yapılacağı merak edilirken bu sorunun yanıtının önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor. Başkan Yardımcısı yapılacaklar arasında Belediye Başkan Vekili Hüseyin Coşkun ile İYİ Parti’den CHP listesine yazılan Taylan Yıldız’ın isimleri öne çıkıyor. Şebinkarahisar kökenli Taylan Yıldız’ın Basın’dan sorumlu başkan yardımcısı olması bekleniyor.

SEMRA KARTAL EMEKLİ OLDU

Öte yandan Nadir Günday da görev verilebilecek isimler arasında yer alıyor. Teknik Başkan Yardımcılığı görevine Sevgi Atalay ile devam edilmesi beklenirken, Sosyal İşler’den sorumlu başkan yardımcılığı ile Mali Hizmetler’den sorumlu başkan yardımcılıklarına kimlerin getirileceği merak konusu. Zabıta’dan sorumlu başkan yardımcısı Semra Kartal’ın emekliye ayrılması, İsmail Erdem ve Mustafa Tok’un da yeni dönemde olmaması nedeniyle bu isimlerden boşalan görevlere önümüzdeki günlerde yeni atamalar yapılacak.

6 yorumlar

  1. Halkin icinden gelen halk icin daima calisacak halk gibi cikarlarini dusunen halkin yaninda olacak yeni genclere oncelik verilmeli halkci hakci bir adam gerek

  2. Kesinlikle Nizamettin Gunel i İstiyoruz Secım Zamanında Allah Razı Olsun Evlerımızi Yaptırdı

  3. Mustafa Polat’ı istiyoruz. Adam gibi adam. Şükrü başkana çok faydası olacak. Hainlik nedir bilmez. İşinin ehli. Sarıyer linin bildiği ve kefil olacağı bir beyefendi. Belediyede anket yapsanız 1.çıkmazsa adam değilim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir