GündemManşet

Sarıyer Belediyesi’nden 80 bin kişilik iftar yemeği ihalesi

Sarıyer Belediyesi bu yıl Ramazan ayında vatandaşlar için verilecek iftar yemekleri nedeniyle ihale açtı. 80 bin kişilik iftar yemeği ihalesi 29 Nisan'da yapılacak. İhalenin süresi 6 Mayıs ile 3 Haziran arasını kapsıyor.

SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL HABER

Sarıyer Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayında vatandaşlara verilecek iftar yemekleri için ihale düzenledi.  29 Nisan 2019 tarihinde saat 10:30’da düzenlenecek ihale, Ramazan ayı boyunca 80.000 adet Yemek Hazırlanması ve Servis Hizmeti Alımını içeriyor. Sarıyer sınırları içinde verilecek sokak iftarları için açılan ihale; Pınar Mahallesi Günyüzü Cad. No: 2 Sarıyer adresinde yer alan belediye binasında Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde yapılacak.

İFTAR YEMEKLERİ 6 MAYIS – 3 HAZİRAN ARASINDA VERİLECEK

4734 Sayılı KİK, Açık İhale Usulü ile yapılacak ihaleyi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü yapacak. 80 bin adetlik iftar yemeğinin hazırlanması ve servis edilmesini içeren ihalenin süresi 6 Mayıs ve 3 Haziran 2019 tarihlerini kapsıyor. İhaleye katılmak isteyenler ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içindeki idari şartnameden ulaşılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir