GündemManşet

Sarıyer Gazetesi’nde 3 saatlik kritik buluşma!

DSP Sarıyer İlçe Başkanı Hümeyra Gürsoy ve MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, Sarıyer Gazetesi'ndeki kritik buluşmada Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu'yla 31 Mart belediye seçimlerini masaya yatırdı.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer Gazetesi’nde çok önemli buluşma. MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç ve DSP Sarıyer İlçe Başkanı Hümeyra Gürsoy, Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’nun misafiri olarak geldikleri Sarıyer Gazetesi’nde ilçe siyasetine dair önemli bir görüşme gerçekleştirdi. Yaklaşık 3 saat süren ziyarette Sarıyer siyasetine dair her şey masaya yatırıldı. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette önümüzdeki seçimde olası yaşanılacaklar da tüm detaylarıyla konuşuldu. Görüşmede, siyasetin yanı sıra espri dolu dakikalar da yaşandı. Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni ve İmtiyaz Sahibi Bekir Batu 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Sarıyer’de sıcak gelişmelerin yaşandığı ifade ederek; “Sarıyer’de siyasi seçimler öncesinde hareketli günler geçiriyoruz. Bugün de siyasetten öte çok değerli dostlarımız MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç ve DSP Sarıyer İlçe Başkanı Hümeyra Gürsoy ziyaretimize geldiler. Sarıyer Gazetesi olarak her siyasi fikre açık bir dost meclisiyiz. Elbette siyaseti ve önümüzdeki yerel seçimleri masaya yatırdık” dedi.

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç ve DSP İlçe Başkanı Hümeyra Gürsoy nazik ev sahipliğinden dolayı Bekir Batu’ya teşekkür etti. Bilgiç ve Gürsoy, “Gazeteci dostumuz Bekir Batu’yu ziyarete geldik oldukça verimli bir görüşme oldu” diye konuştular.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir