GündemManşet

Sarıyer Gazetesi’nden ulusal basına iftar programı

Sarıyer Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu tarafından organize edilen Sarıyer'deki iftar yemeğine çok sayıda gazeteci ve televizyoncu katıldı. İftar sonrası düzenlenen nargile sohbeti ise gece geç saatlere kadar sürdü.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu tarafından düzenlenen iftar programına ulusal medyada görev yapan çok sayıda gazeteci ve televizyoncu katıldı. Uzun yıllar ulusal basında habercilik yapan Batu’nun yakın mesai arkadaşlarıyla yaptığı iftar programında renkli görüntüler de yaşandı.

SARIYER İFTARINA 25 GAZETECİ KATILDI

Ulusal basında görev alan yaklaşık 25 gazeteciyi bir araya getiren iftar programı PİDEBAN’da gerçekleşti. Verilen iftar yemeğinin ardından gazeteciler topluca Sarıyer sahiline giderek Nargile programına katıldı. Çeşitli ikramlar ve günün anısına yapılan sürpriz hediye çekilişleriyle renklendirilen gazeteciler buluşması gece geç saatlere kadar devam etti. Keyifli buluşmaya İstanbul İl Göç İdaresi Müdürü Recep Batu da katıldı. Gazeteciler buluşmada hem eski günleri yad etti hem de bundan sonra basında yapılması gerekenler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

AMACIMIZ BİRLİKTELİK VE DAYANIŞMA

Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve İmtiyaz Sahibi Bekir Batu, “Uzun yıllar basında birlikte görev aldığım değerli meslektaşlarımı Sarıyer’de iftarda misafir etmekten mutluluk duydum. Sarıyer Gazetesi olarak bu güzel ve keyifli iftar buluşmalarını her yıl Ramazan ayında gelenekselleştireceğiz. İftar sofrasında bir arada olmaktan keyif duyduğum gazeteci dostlarım iyi ki varlar. Bu iftar buluşmasına katkı sunan değerli dostum Tebernüş Kireçci’ye teşekkür ederim” diye konuştu.

HER BASIN KURULUŞUNDAN İSİM GECEYE KATILDI

Sarıyer’deki iftar buluşmasına TAKVİM Haber Müdürü ve A HABER Yaz Boz programı sunucusu Mevlüt Yüksel, ünlü emlak uzmanı ve EMLAKKULİSİ.COM sahibi Tebernüş Kireçci, Anadolu Ajansı Şefi Mutlu Bozdağ, Kanal D muhabiri İbrahim Konar, SHOW Haber Muhabiri Uğur Alaattinoğlu, SABAH muhabiri Mustafa Kaya, deneyimli adliye muhabiri Veli Sarıboğa, Hayati Kılıç, Hürriyet’ten Taner Yener, Milliyet’in efsane ismi Mehmet Akif Erdem, STAR Gazetesi Cumhurbaşkanlığı muhabiri Adnan Gül, Medya patronu- müteahhit ve AK Parti Çekmeköy Meclis Üyesi Bülent Aydoğdu gibi isimler katıldı. ŞOK Genel Yayın Yönetmeni Kaan Özbek, NTV Haber Müdürü Göktan Bedük, SABAH Büyükşehir Belediye Muhabiri Zeynel Yaman, Haber Türk İstihbarat Müdürü Şefik Dinç, SABAH Editörü Mesut Altun, STAR-SABAH Eski İstihbarat Şefi Recep Eser, Bülten İstanbul İmtiyaz Sahibi Yalçın Bel gibi isimler de programa yetişemedikleri için önümüzdeki günlerde geniş katılımlı yeni bir program daha yapılması kararlaştırıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir