GündemManşet

Sarıyer Gazetesi’ne Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

Veysel Vardal Görme Engelliler İlkokulu Müdürü ve Eğitim-Bir-Sen Sarıyer Şube Müdürü Müjdat Kalkan, Vehbi Koç Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Halil Kahraman ve Şair Nigar İlkokulu Müdürü Erdoğan Arslan Yılmaz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Sarıyer Gazetesi’ne ziyarette bulundu.

Ziyarette bulunan Eğitim-Bir-Sen 6 No’lu Şubesi temsilcileri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’yla sohbet eden Veysel Vardal Görme Engelliler İlkokulu Müdürü ve Eğitim-Bir-Sen Sarıyer Şube Müdürü Müjdat Kalkan, “Sarıyer’de yerel gazetenin olması bizim için çok önemlidir. İlçede meydana gelen gelişmeleri Sarıyer Gazetesi’nden takip ediyorum. Önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutlarım. Sarıyer’de daha çok paylaşımda bulunalım bugünkü ziyaretimiz vesile olsun” dedi.

Eğitim-Bir-Sen 6 No’lu Şubesi’nin yönetiminde de yer alarak eğitim için çalışmalarda bulunduklarını ifade eden okul müdürleri, gazetecilik mesleğinin hep devam etmesi temennisinde de bulundular.

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu, gazetecilik mesleğinde 23 yılı ve Sarıyer’de ise 20 yılı geride bırakmanın haklı gururunu yaşadığını belirtti. Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren Müjdat Kalkan, Batu’ya günün armağanı olarak çiçek takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir