GündemManşet

Sarıyer hizmete doyacak dedirten çıkarma

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı Salih Bayraktar, 31 Mart öncesi son haftayı da dolu dizgin geçirdi. Bayraktar, dün tüm teşkilatıyla birlikte Atatürk Oto Sanayii’nde selam vermedik dükkân bırakmadı. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Avrupa Birliği eski Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır veGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da, Bayraktar ile birlikte bu hafta Sarıyerliler ile buluştu. Bayraktar’ın belediye başkanlığı döneminde Sarıyer’in hizmete doyacağının işaretleri olan büyük çıkarma, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün Sarıyer İstinye Meydanı’da 18.30’da yapacağı miting ile taçlanacak.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

31 Mart yerel seçimleri süresi boyunca gece gündüz Sarıyerliler ile birlikte olan Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı Salih Bayraktar, son haftayı da dolu dizgingeçirdi. Adaylığı açıklandıktan sonra çalışmalarını iki katına çıkartan Bayraktar, bu hafta Pınar Mahallesi, ÇayırbaşıZekeriyaköy başta olmak üzere pek çok mahalledevatandaşlar ile buluştu. Bayraktar, dün de tüm teşkilatı ile birlikte Atatürk Oto Sanayii’nde adeta girilmedik dükkân bırakmadı. Binali Yıldırım, Berat Albayrak, Mustafa Varank’ın ardından Sarıyer’e büyük bir çıkarmanın da yaşandığı bu hafta da Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Avrupa Birliği eski Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır ve Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bayraktar ile birlikte Sarıyerliler ile buluştu.Bayraktar’ın girişimciliği ile Sarıyer’e hizmet yağacağının işaretlerini veren büyük çıkarma, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün Sarıyer’e yapacağı ziyaret ile taçlanacak.

AKAR ŞEHİT AİLELERİ İLE YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, dün gece İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyer Kültür Merkezi’nde şehit aileleri ve gaziler onuruna düzenlenen yemekte Sarıyerliler ile buluştu. Akar, Sarıyer’de yaşayan vatan kahramanlarının aileleri ile birlikte vakit geçirerek, şehitlerin emanetini olan ailelerin her zaman yanında olduklarını söyledi. Türkiye’nin ve bölgenin zor bir dönemden geçtiğini söyleyen Akar, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terör örgütlerine karşı verdiği mücadeleyi şehit ailelerine anlattı. PKK terörünü bitireceklerini ifade eden Akar, kahraman Mehmetçiğin sınır ötesideki zaferlerini de Sarıyerli şehit aileleri ve gaziler ile paylaştı. Akar, Sarıyer’in kendisi için çok anlamlı olduğunu ve onlarca dostu bulunduğunu da anlattı.

KASAPOĞLU KAFELERDE GENÇLERLE GÖRÜŞTÜ

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı Salih Bayraktar ile birlikte ZekeriyaköyMahallesi’ndeKöy sitesi sakinleriyle bir araya geldi. Kasapoğluve site sakinleri, yaklaşan yerel seçimler öncesi değerlendirmelerde bulunarak 31 Mart sonrası Sarıyer’i konuştular.Kasapoğlu, daha sonraZekeriyaköy’de bulunan kafelere de giderek gençlerle uzun süre sohbet etti. Gençlerin sorunlarını dinleyen Bakan Kasapoğlu, Sarıyer’de planlanan sportif projelerin öneminden bahsetti.

SARILERLER NE İSTİYORSA O OLACAK

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İBB Sarıyer Kültür Merkezi’nde AK Parti İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği İmar Barışı Yasası ile ilgili bilgilendirme programda Sarıyerliler ile buluştu. Programda konuşan Kurum, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olarak, Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı Salih Bayraktar’ın projelerinin yanında durduklarını söyledi. Sarıyer’in mülkiyet, tapu gibi sorunları bulunduğunu belirten Kurum, bunları çözeceklerini dile getirdi. Kurum, “Başkan adayımız Salih Bayraktar’la birlikte el ele verip sizin istemediğiniz, sizleri mağdur etme ihtimali olan hiçbir çalışmaya müsaade etmeyeceğiz. Sarıyerli ne istiyorsa, o olacak.” dedi.

VOLKAN BOZKIR EMİRGAN ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Avrupa Birliği eski Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Volkan Bozkır AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu ile birlikte Emirgan Mahallesi’nde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Parti teşkilatıyla birlikte tüm esnafı ziyaret eden Bozkır, Sarıyer’e yapılacak projeler hakkında vatandaşlara bilgi verdi. Bozkır, 31 Mart yerel seçimlerinde Salih Bayraktar’a destek istedi.

PINAR MAHALLESİNE GENİŞ ZİYARET

Salih Bayraktar, dün ve önceki gün de Pınar Mahallesi ile Çayırbaşı’nda AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı Kadın Kolları’nın düzenlediği kahvaltılara katıldı. Yediden yetmişe her kesimden yoğun ilgi gören Bayraktar, kahvaltının ardından Pınar Mahallesi’nde esnaf ziyareti yaparak vatandaşlar ile bir araya geldi. Pınar Mahallesi esnafı ile görüşen Bayraktar, yüzlerce kişiyle tokalaştı. Mahalle esnafının sorunlarını tek tek dinleyen Bayraktar, ziyaretlerine Zekeriyaköy’de site programlarıyla devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir