GündemManşet

Şebinkarahisarlılardan Bayraktar’a muhteşem destek

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar’ın Şebinkarahisarlılar ile buluşması adeta şölene dönüştü. Bin kişinin üzerinde katılımla gerçekleşen ve Şebinkarahisarlılar’ın Salih Bayraktar’a tam destek sözü verdiği gecede coşku görülmeye değerdi. Şebinkarahisarlılar, Bayraktar’ı dakikalarca ayakta alkışladı.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyer Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ‘Şebinkarahisarlılar Buluşması’ tam bir şölen havasında geçti. Bin kişinin üzerinde katılımla gerçekleşen gecede, Şebinkarahisarlılar Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı Salih Bayraktar’a destek sözü verdi. Geceye, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TBMM İdare Amiri ve AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Bayraktar katıldı. Yoğun sevgi selinin yaşandığı gecede Şebinkarahisarlılar, Salih Bayraktar’ı dakikalarca ayakta alkışladı. Toplantının ardından Bakan Varank’a çiçek takdim edildi, aile fotoğrafı çekildi.

BU COŞKU 31 MART’IN AYAK SESLERİ

Gecede konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı Salih Bayraktar: “Buradaki coşku 31 Mart Sarıyer başarı hikâyesinin ayak sesleri. İyi ki varsınız. Bu seçim bir başkanlık seçimi değil. Sadece Sarıyer’e bir başkan seçmeyeceğiz. İstanbul’a da bir başkan seçmeyeceğiz. Çoluk çocuğumuzun geleceği seçimi, bu ülkenin bekası, Sarıyer’in kader seçimi. Bugüne kadar Sarıyer’de bir yalan, iftira, kandırma ve korku siyaseti yaptılar. Biz, Sarıyer siyasetine ahlak getireceğiz dedik. 31 Mart’ta tarihi bir başlangıç yapacağız. Bunu hep birlikte yapacağız. Gün, bu ortak hayalin etrafında toplanma, bütünleşme günüdür. Sarıyer’i silikon vadisi yapacağız. Projeleri Sarıyer’e kazandırdığımız zaman Sarıyer, turizmin, sanatın, ticaretin, kültürün, sporun, balıkçılığının, eğitimin, organik tarımın merkezi olacak. Ekonomi canlanacak, istihdam oluşacak, gençlerimiz iş bulacak. Sarıyer huzur ve refaha kavuşacak.”

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler