GündemManşet

Yaman Ertul: “Çayırbaşı’nı canım gibi seviyorum”

“Oylar sizden, hizmet bizden” diyerek Çayırbaşı’na yeniden muhtar adayı olan Yaman Ertul, “Yeni projelerle yeniden hizmete hazırlanıyorum” dedi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Çayırbaşı’nda 1999-2004 yılları arasında bir dönem muhtarlık görevini başarıyla sürdüren Yaman Ertul 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden muhtar olmak için kolları sıvadı. 1946 Niğde doğumlu olan ve 30 yıldır Çayırbaşı’nda yaşayan muhtar adayı Yaman Ertul şöyle konuştu; “Çayırbaşı’nda bir dönem muhtarlık yaptım. 30 yıldır Çayırbaşı’nda yaşıyorum. Elektronik-mekanik işleri yapıyor ve saatçilik mesleğimi sürdürüyorum. Çayırbaşı’nda yeniden muhtar olmak için çalışmalarda bulunuyorum. Muhtar olarak seçilirsem mahallemizde yapmak istediğim çalışmaların başında Çayırbaşı’ndaki çok sayıda işsiz gence ilgili kurumlar ve şirketlerle görüşerek iş imkanları sağlamak var. Öte yandan Çayırbaşı’nda yollar ve kaldırımlar ciddi anlamda bozuk. Bu konu da ele alınmalıdır. İhtiyaç sahibi insanlar için vakıflarla görüşerek ihtiyaçlarını uygun bir şekilde temin etmeyi düşünüyoruz. Çayırbaşı’nı sıfırdan ele alıp çok güzel ve hızlı bir şekilde çalışacağız.”

“Çayırbaşı’nı canım gibi seviyorum”

Yaman sözlerine şöyle devam etti; “30 yıldır Çayırbaşı’nda yaşıyorum. Çayırbaşı’nı canım gibi seviyorum. Çayırbaşı için canla başla ne kadar çalışsam da ne kadar hizmet etsem de azdır. Çünkü Çayırbaşı Mahallesi Boğaz’ın incisidir. İlgili kurumlarla görüşerek ve çalışarak Çayırbaşı’na ciddi anlamda hizmetler getirmeyi hedefliyorum. Zaten ana arterleri ve hastaneyi büyükşehir yapmıştır. Biz de büyükşehir’e ait olmayan sokakları yerel belediyeyle irtibatta bulunarak düzenleyeceğiz. Yeni projelerlerle yeniden hizmete geliyoruz. Oylar sizden hizmet bizden.”

Çayırbaşı Muhtar Adayı Yaman Ertul’un azaları:

Sabri Yıldırım (esnaf)

Hüseyin Artugal (İnş. Yük. Mühendisi Özden Sitesi)

Can Çakmak (Özden Sitesi)

Yaşar Çağıl (Esnaf)

Erkan Özsert (Emekli)

M. Yaşar Hacıislamoğlu (Emekli)

Hasan Buzağıcı (Emekli)

Yaşar Küçe (Serbest)

 

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler