GündemManşet

Yaz Kur’an Kursları’nda ödül heyecanı

Sarıyer Yaz Kur'an Kursu’nun erkek öğrenciler arasında finali yapılan hem cami, çocuk ve veli buluşması Emirgan Ahmet Celalettin Paşa Cami’nde yapıldı.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Yarışma sonucunda izinde olan Sarıyer İlçe Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na vekâleten İlçe vaizi ve Müftü Vekili Ramazan Yılmaz teşrifleriyle ödül programını onurlandırdılar. Yaz Kur’an Kursu’nda başarılı olan kız öğrencilerden Eda Nur Arslan ve erkek öğrencilerde Alper Özkul Çelebi’ye bisikletlerini takdim ettiler. Hem erkek hem kızlarda ikinciye 200 TL, üçüncülere 150 TL, dördüncülere 100 TL ve beşinci olan öğrencilere 50 TL para ödülü verildi.

Yaz Kur’an Kursları’na katılan tüm erkek öğrencilere bir adet futbol topu ve kız öğrencilere de voleybol topu hediye edildi.

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Emirgan Ahmet Celalettin Paşa Cami İmamı Osman Kurtulan, “Çocuklarımız sevinci görülmeye değerdi. Katılımlarıyla Müftü Beyin selamını getiren Sarıyer ilçe Müftü vekilimiz Ramazan Yılmaz hocama, Dernek Başkanım Sadık Telli’ye sponsor olan Vural Uygun’a, velilerimize ve tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Nice sağlıklı başarı dolu Yaz Kur’an Kurslarımıza kavuşmak dileğiyle Cuma günü de son derslerimizi yapacağız. Her şeyde teşvik ve onura etmek güzeldir. Tekrar tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, her birinin gözlerinden öpüyorum” dedi.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler