Kültür-SanatManşet

Sarıyer’de Emel Sayın rüzgârı esti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyer Kültür Merkezi’nde Emel Sayın rüzgârı esti. ‘Emel Sayın şarkılarıyla solistler geçidi’ konserinin ardından sahneye çıkan usta sanatçı Emel Sayın, ‘çile bülbülüm ve mavi boncuk’ şarkılarını söyledi. Salonu tıklım tıklım dolduran Sarıyerliler doyasıya eğlenirken, Emel Sayın, Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı Salih Bayraktar’ın geceye katılmasından memnuniyet duyduğunu belirtti.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyer Kültür Merkezi’nde ‘Emel Sayın şarkılarıyla solistler geçidi konseri’ düzenlendi. Geceye onur konuğu olarak katılan Usta sanatçı Emel Sayın, Sarıyerlileri adeta büyüledi. İBB Orkestralar Müdürlüğü Türk Müziği Topluluğu solistlerinin ardından sahneye çıkan usta sanatçı, ‘çile bülbülüm ve mavi boncuk’ şarkılarını söyledi. Salonu tıklım tıklım dolduran Sarıyerliler doyasıya eğlenirken, geceye Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı Salih Bayraktar, eşiyle birlikte katıldı.

BU ŞARKILARDA BİR BÜYÜ VAR

Solistlerin ardından sahneye çıkan usta sanatçı Emel Sayın, “Ben bu şarkıların hepsini seslendirdim mi? Ne güzel şarkılarmış gerçekten, bugün daha iyi anladım. Hiç bıkılmıyor o şarkılardan. Her konserimde bu şarkılardan istiyorlar, dinlemeyi arzu ediyorlar. Bu gece daha iyi anladım. Çok haklısınız. Bu şarkılarda başka bir büyü var” diye konuştu.

EMEL SAYIN’DAN BAŞKAN ESPRİSİ

Emel Sayın, geceye katılan Salih Bayraktar’a sahneden teşekkürlerini iletirken, “Sayın Bayraktar’ın burada olması, ayrı bir güzel sürpriz oldu. Çok memnun oldum sizi tanımaktan, çok mutluyum.” dedi. Usta sanatçı çile bülbülüm şarkısını söylüyorken, Salih Bayraktar’a espri yaptı. Şarkının nakarat kısmında tüm seyirciler ‘Allah’ diye yüksek sesle söyledikten sonra, Emel Sayın, “Sayın Bayraktar katılmadınız galiba” dedi. Bayraktar gülerek karşılık verirken, Emel Sayın ikinci kez nakarat kısmını seslendirdi. Bu kez Bayraktar’da katıldı. Gecenin sonunda ise Emel Sayın ikinci kez Salih Bayraktar’a takıldı. Gecenin bitiminde Sarıyerliler ile vedalaşan Emel Sayın, “Güzel günlerimiz, sağlıklı, neşeli günlerimizde beraber oluruz inşallah” dedikten sonra Salih Bayraktar’a dönerek “Değil mi Sayın Başkan” ifadesini kullandı.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler