Magazin

Kaan Soyluhan’dan Mayıs ayı burç yorumları

Kaan Soyluhan Mayıs ayı için burçları yorumladı.

SARİYERGAZETESİ.COM – ASTROLOJİ

Astroloji nedir? Bir insan Astroloğa neden danışmalıdır?

Astroloji nedir sorusuna kısaca; Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan insanların kader noktalarını belirleyen bir bilim dalıdır diyebiliriz. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji, bilimlerin en eskisidir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir. Çoğu zaman neler ile karşılaşacağınızı kaderinizde var olan ya da olmayan her konuda bizi önceden haberdar eder. İnsanoğlu bu gibi konularda merakını gidermek ve de bilmek istediği  olgulardan haberdar olmak için gider bir astroloğa. Dünya var olduğundan beri insanın doğaya karşı verdiği “varoluş” savaşında kullandığı en etkili araçlardan bir tanesidir astroloji.

Astrolojiyi faldan ayıran özellikler nelerdir?

Astroloji gezegenlerin insan üzerindeki etkilerini inceleyen bir bilimdir. Fal değildir. İnsanın kim olduğunu nereden geldiğini ve nereye gittiğini öğrenmenin en iyi metodudur.

İnsanlar dışında bir ülkenin yada şehrin astroloji haritasına bakılabilirmi?

Evet bakılabilir. En az bir defa, “Başka bir yerde olsaydım, acaba hayatım nasıl olurdu, daha mutlu olur muydum?”  diye düşünmeyen var mıdır? Pek çoğumuz kariyerimizde parlayabileceğimiz ve romantik ilişkilerde şanslı olabileceğimiz yerleri, en iyi eğitimi nerede alabileceğimizi, nerede bir eve ya da toprağa yatırım yapmamız gerektiğini merak ederiz. İkamet astrolojisi kapsamındaki yöntemler, merak ettiğimiz bu sorulara yanıt vererek haritamızdaki potansiyelleri keşfetmemizi sağlayabilirler.

Yıldızların dünyada yaşayan insanlara etki etmesi nasıl oluyor?

Bilim İnsanları Yıldızlarla İnsan Hücreleri Arasında Oldukça Çarpıcı Bir Benzerlik Buldu. Bu benzerlik ilk bakışta oldukça güzel. Çünkü evrenle zarif bir şekilde bağlantılı olduğumuzu gösteriyor. Evrenle bu şekilde bağlantımız varken gökyüzünün ve yıldızların bize yol gösteriyor olması yaratıcının bize sunduğu bir nimeti olarak değerlendiriyorum.

Dinimizde fal haram kılınırken Astroloji sizce neden haram değildir?

Sözlükte kale, kule, hisar mânâlarına gelen “burç” kelimesi, astronomi dilinde, güneş sisteminde yer alan on iki takım yıldızının her birisine verilen addan ibârettir. Çoğulu burûctur.Buruc, aynı zamanda Kur’ân’ın 85. sûresinin de adıdır. Bu sûre, gökyüzünün burçlarına yeminle başladığı için BurûcSûresi adını almıştır. Kutsal kitapta da bahsi geçen astroloji yol gösterici anlamında lanse edildiği için haram değildir.

Yaz ayında magazin dünyasının haritasında neler görünüyor?Ne gibi bombalar patlayabilir?

BU YAZ ÖNCELİKLE SANAT CAMİASININ YAKINDAN TANIDIĞI VE GENÇ KIZLARIN SEVGİLİSİ OLARAK TANINAN BİR SANATÇI VE SON ZAMANLARDA OYUNCULUĞUYLA ADINDAN OLDUKÇA BAHSETTİREN BİR OYUNCUNUN EVLİLİĞİ GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞECEK. YİNE EŞ ZAMANLI OLARAK ÖZELLİKLE GEÇEN SENE ÇOK FAZLACA DUYDUĞUMUZ BOŞANMA HABERLERİNE BİR YENİSİ DAHA EKLENECEK VE BU BOŞANMANIN ALTINDAN BÜYÜK BİR İHANET HABERİ ÇIKACAK. BUNUNLA BERABER, SEVENLERİNİ ÜZECEK BİR VEFAT HABERİ DUYACAĞIZ. BU KADAR OLUMSUZLUĞUN ARDINDAN BİRDE GÜZEL HABER GELECEK, TÜRK SANATÇILARIMIZDAN BİR TANESİ YURT DIŞINDA İSMİNİ ALTIN HARFLERLE DUYURACAK.

Bu yaz en güzel aşkı hangi burçların ünlüleri yaşayacak?

BU YAZIN AŞKTA EN ŞANSLI BURÇLARI ÖNCELİKLE İKİZLER,AKREP,BOĞA VE ASLAN BURÇLARI OLACAK. AŞKTAN YANA YÜZÜ GÜLMEYECEK BURÇLAR İSE KOVA,KOÇ VE BALIK BURÇLARI OLACAK.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir