Magazin

Tuğkan’dan aynı anda 2 şarkı ve 2 klip!

Müzik dünyasının genç temsilcilerinden Tuğkan, "DUBLE" isimli albümündeki iki şarkıya aynı anda klip çekerek sevenlerine sürpriz yaptı.

SARİYERGAZETESİ.COM – MAGAZİN

Söz ve müzikleri kendisine aranjeleri ise Alper Gemici’ye ait olan “Aşkın Kanunu” ve “Belki de” isimli iki şarkısına klip çeken Tuğkan’ın klipleri aynı anda yayına girecek.

Kliplerinin yönetmenliğini ve fotoğraf çekimlerini ise Oktay Bingöl üstlendi. Tuğkan’ın “DUBLE” albümü Ünlü Mamuller Yapım etiketi ile 26 Nisan tarihinde tüm dijital platformlarda yerini alacak.

HAYALİ FUTBOLCU OLMAKTI

1996 tarihinde Sakarya’da doğan Tuğkan, henüz iki yaşındayken bütün oyuncaklarını enstrümanlardan seçmeye başladı. Anaokulundan itibaren eğitim hayatında katıldığı tüm tören, balo ve organizasyonlarda sahnedeydi.

Aktif olarak yaptığı futbol sporu ile uğraşan ve çocukluğu boyunca futbolcu olma hayali kuran Tuğkan, yaşadığı bir sakatlık sonucu futbola ara vermek zorunda kaldığı günlerde evde gitar çalmayı öğrendi ve ilk bestelerini o dönem yapmaya başladı.

2016 yılında amatör çalışmalarını sosyal medya üzerinden paylaşmaya başladı ve 3 yıl gibi bir sürede youtube’da 200 bine yakın aboneye sahip oldu. Daha önce çıkardığı 4 single’dan biri olan “Ele Layık” Star TV’nin sevilen dizilerinden “Erkenci Kuş”da yayınlandı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir