MagazinManşet

2019 Haziran ayında burçları neler bekliyor?

Magazin dünyasındaki astroloji yorumlarıyla tanınan Astrolog Kaan Soyluhan, Haziran ayında burçları neler bekliyor Sarıyer Gazetesi okuyucuları için özel olarak yazdı. Bakalım sizin burcunuzu bu ay neler bekliyor, işte Soyluhan'ın dikkat çeken yorumları...

SARİYERGAZETESİ.COM – BURÇ YORUMU

KOÇ BURCU

Sevgili koç ve yükselen koç burçları, bu Haziran ayı kendinizi oldukça iyi tanıyacak, nelerle ilgileneceğinizi daha iyi tespit edeceksiniz. Bu ay şans sizden yana olacak. Özellikle mali konularda oldukça başarılı adımlar atacaksınız. Yakın dönemde iş hayatınızdaki zorluklar sizi fazlasıyla strese soktu ve yordu fakat bu ay işi yaşantınızda enerjinizi iyi hissedebileceğinizi ve yöneticiniz tarafından takdir göreceğinizi söyleyebilirim. Yeni bir iş girişiminde bulunmak isteyen koçlar ortaklıklardan ya da ikili anlaşmalardan biraz uzak durmanız size fayda sağlayacak. Güven problemi yaşayacağınız kişilerde etrafınızda. Çevre etkilerinden biraz uzak kalmak için yol planı yapabilirsiniz. Ay ortasında elinize çok iyi bir fırsat geçecek, bunu iyi değerlendirin. Aile içi ilişkilerde ise hane içi bazı değişiklikler size renk katabilir, enerjinizi tazeleyebilir. Haziran ayı size bu anlamda oldukça destek sağlayacak. Ay sonuna doğru keskin kararlar alabilirsiniz. Bazı fikirleriniz var bu ay işte tamda gerçekleştirme zamanı. Aşk hayatınızdaki durgunluk bu ay harekete geçiyor. Partnerinizin aile içi sorunların çözümlenmesi ilişkinize olumlu yansıyacak. Bekar koç burçları ise bu ay ortasında çok şahane karşılıklı bir aşka tutulacak. Aşkta başarı sağlanacağı bu ay gelecek planlarınızı da şekillendirecek.

BOĞA BURCU

Sevgili boğa ve yükselen boğa burçları, siz bu ay biraz etrafınızda ki insanların kaynaklarından yararlanacaksınız, bu size iyi gelecek gözüküyor. Şehir ve ülke değişikliği gibi bazı hayati konular gündeminize gelebilir. İsteklerinizin sırasıyla yerine geleceği bu ay aslında oldukça bereketli bir ay olacak gözüküyor. Çevrenizde kıskanç insanlar görüyorum, kıskançlıkların ve hazımsızlıkların artması doğru yolda olduğunuzu işaret ediyor. Biraz daha sosyalleşmek adına eğlence ortamlarına girin. Aile içi huzur bu ay nihayetinde sağlanıyor. Ertelediğiniz sağlık sorunlarınıza da odaklanın zira çözümü basit olan sağlık sorunlarınızı ertelemeyin. Genel olarak ay başından sonuna kadar sizi herhangi bir konuda sıkıntıya sokacak bir şey yok. Aşk hayatınızda eski sevgili ile iletişim ya da dönüş almanız mümkün gözüküyor. Yeni evli boğalar için çocuk, çocuk sahibi olan boğalar için ise evlatları üzerinden plan ya da geleceklerine yönelik bazı kararlar alacaksınız. Bekar boğalar size bu ay biri gözüküyor ama yıldız uyumunuzun olmaması çok uzun süreli bir ilişkiyi işaret etmiyor. Mevcut ilişkinizde bazı krizler yaşanabilir, küslük gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkinizin üzerinde bir türlü sıkıntı gitmiyor ve kısır bir döngüde olduğunuzu düşünüyorsanız mutlaka bana ulaşın.

İKİZLER BURCU

Sevgili ikizler ve yükselen ikizler, size Haziran ayı şans dağıtacak. İş hayatınızda yükseliş ve büyüme yaşayacaksınız. Ortaklıklar kurabilir, alanınızı genişletebileceğiniz bu ay maddi anlamda sizi oldukça güçlendirecek. Bir karar aşamasında olan ikizler vakit kaybetmeden mantığınızı kullanarak işe ve paraya odaklı karar verin. Çok muazzam bir kalabalığa girecek ve bütün dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Nazar size biraz bela olabilir, mutlaka bir üzerlik otu tütsüsü yakın kendinize. Ay ortasında kariyer ve gelecek planlarınızı şekillendirecek bir fırsat gelecek önünüze. Devlet bağlantılı bir işiniz çözüme kavuşacak. Ev ya da yer değişikliği size çok iyi gelecek, enerjinizi çok yüksek tutacak. Diğer yandan aile bireylerine daha fazla vakit ayırmanız gerekiyor. Bu kadar başarı ve yükselişin yanı sıra sizi seven ve önemeyen insanları üzmeyin. İşte ve maddi anlamda başarının yanı sıra birazda doğa ile ilgilenin. Doğanın enerjisi bu ay size ışık tutacak. Aşk yaşantınızda ise mevcut ilişkinizdeki fikir ayrılığı gibi ufak ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz. Kalbi boş ikizler bu ay karşınıza çıkacak kişi kaderinizi şekillendirmeye geliyor, kısmetiniz açık gözüküyor. Evli ikizler eşinizin size çok düşkün olduğunu hissetmeniz iyi çok iyi bir ay olacak.

YENGEÇ BURCU

Sevgili yengeç ve yükselen yengeç, siz bu ay içinde tamamen kadersel temalar yaşayacaksınız. Kaderinizi şekillendirecek olaylar. Bekar ikiziler için söylüyorum; aşkta ki başarısızlığınız ve duygusal boşluğunuz sizi yordu. Haziran ortasında sosyal çevre vasıtası ile tanışacağınız kişi sizi etkisi altına alacak ve karşılıklı olarak bir sohbete başlayacaksınız. Fakat sizin bir huyunuz var ön yargılı olup ilk görüşmelerdeki davranışlara göre karar vermemenizi tavsiye diyorum. Özel hayatınızda ki ani karar vermeleriniz yüzünden ilişkiyi köklü hale getiremiyorsunuz. Çevreden gelecek bazı olumsuz olaylara karşı dik durmalısınız. Eğlenceli kişiliğiniz ile girdiğiniz ortamlarda yine her zamanki gibi çok sevileceksiniz. İş yerinizde ki kulis ortamlarından da uzak durun. Bu ay sonu aslında iş hayatınızda oldukça başarılı bir döneme gireceğinizi gözlemliyorum. Geçtiğimiz dönemlerde iş hayatınızda kendisinden nefret ettiren bazı kişiler oldu, bu ay o kişiler ortamınızdan gidecek gözüküyor. Kafanızdaki bazı planları bu ay erteleyebilirsiniz. Maddi anlamda bereketli ve bazı kaynaklarınızın çoğalacağı bir ay olacak gözüküyor.

ASLAN BURCU

Sevgili aslan ve yükselen aslan, sizler 4 Haziran’dan itibaren artık sosyalleşmek adına bazı arkadaş guruplarına katılacaksınız. İş dışında kendinize ayıracağınız vakit yıldızınız açısından iyi olacak gözüküyor. Mali açıdan yeni ay ikinci ve sekizinci mali evlerinizde bulunan gezegenlerle karşıt açı yaptığı için, ayın başarında nakit sıkıntısı çekebilirsiniz. Ancak ay ortasında maddi ve manevi işlerinizi yoluna sokacaksınız. Etrafınıza şöyle bir bakın ne kadar sevildiğinizin farkına varın. Haziran ayının 2 haftası seyahat edebilirsiniz ya da plan yapabilirsiniz.  Aslan burcunun yöneticisi Güneş olduğunu için ve bugün de Güneş, şu an sizin tatil evinizde bulunan sürprizlerin gezegeni Uranüs’le güzel bir açı içerisinde bulunacak. Bu ev ayrıca medya, yasal konular ve üniversite hayatınızda ilerlemeyle de bağlantılı olduğu için bu alanlardan birinde meydana gelecek olaylar gününüzü güzelleştirecek. Bu ay kime odaklanacağınıza karar vermeniz biraz zor olacak. Aile içi ilişkilerinizde sorunlarınız bu ay çözülüyor, bir endişeniz veya kaygınız sana eriyor. Aşk hayatınızla ilgili olarak aslında ay ortasından sonra kalbi boş olan aslanlar size çok şahane bir teklif gelecek. İlişkisi olan aslanlar bu ay yüzük gibi ciddi bir ilerlemenin adı konacak. Sürpriz bir kutlama mümkün. Şans sizden yana.

BAŞAK BURCU

Sevgili başak ve yükselen başak, 4 Haziran’daki yeni ayla birlikte çok güzel bir haber alacaksınız. Ayın il yarısında bir yükseliş veya bir unvan alabilirisiniz. Yaptığınız ya da üzerinde durduğunuz bir çalışmanın karşılığını alacaksınız. Sizler çevrenize çok dikkat edin çünkü dost gibi görünenler var. Nazar etkisi üzerinizde size uyku düzensizliği, gereksiz halsizlik ve ense ve boyun bölgesinde ağrıya neden olabilir. Para hayatınızda oldukça zor dönemlerden geçiyorsunuz. Bu ay sonuna doğru maddi anlamda elinize geçecek bir fırsat sayesinde birikmiş borçlarınızın en azından bir kısmını çözebileceksiniz. Bir yakınınız sizi bir konuda şaşırtabilir. Manevi iplerinize sarılmanın da tam zamanı bence. Aile hayatınıza dair sıkıntıların geçmesi için sizde biraz çözüm odaklı ve yapıcı olun. Ayrıca Satürn yeni aya karşıt açı yapacağı için evdeki yükümlülüklerinizin de altını çiziyor. Kafanızdaki endişeler sizi çok fazla yoruyor. Evli başaklar sizler eşlerinize karşı biraz daha olumlu yaklaşmanız durumunda aile içi huzuru temin edeceksiniz. Kalbi boş olan başaklar geçmişe odaklı olmanız durumunda önünüzü göremeyeceğinizi bilmenizi isterim. Geçmişten size karşı pişmanlık duyan eski sevgilinin size dönme çabası var. Karar sizin. Üzerinizdeki negatif enerji için mutlaka bir doğum haritanıza bakalım.

TERAZİ BURCU

Sevgili terazi ve yükselen teraziler, hayatınızda muhteşem yenilikler olacak buna sizde şaşıracaksınız. Hayallerinize ulaşmanın mümkün olduğunu anlayacağınız bu ay enerjinizi yüksek tutun. Her haliyle size uyumlu olacak bu ay özellikle maddi kazancı arttıracak. Tutumlu olmanızı tavsiye ediyorum. Çok güzel bir yol planı yapacak gittiğiniz yolda da bir fırsat ya da bir nasiple karşılaşacaksınız. Bu aydan sonra baya yolculuklar yapacaksınız gözüküyor. Ciddi bir alışverişiniz olacaksa(beyaz eşya, eşya veya araba gibi ) erteleyin. Aşk hayatınızda teraziler, bekarsanız iki kişi ile tanışacaksınız, karasızlık çekebilirsiniz. Evli teraziler içinde aile içine neşe havası gelecek ve bazı sıkıntılarınız tamamıyla çözülmese bile biraz rahatlayacağınızı görüyorum. Geçmişinizdeki kişinin size dönüş yapacağını ortak bir arkadaşınız vasıtasıyla iletişim kuracağını söyleyebilirim artık bazı şeyler kafanızda daha net oturacak. Gelecek ve kariyer planlarınız için elverişli bir ay olacak gözüküyor. Maddi şans ve ay sonuna doğru sizi mutluluğa ve geleceğe götürecek bir aşk gözüküyor.

AKREP BURCU

Sevgili akrep ve yükselen akrep, kar veya kazancınızın artmasını istiyorsunuz, aklınız biraz para konularında olabilir 4 Haziran’da yeni ayla beraber bir fırsat ve bir şans karşınıza çıkacak. Ay ortasına kadar maddi düzenizi sağlamak için çaba göstereceksiniz. Sanki bu dönemlerde biraz üşengeç ya da biraz çekimser davranıyorsunuz. Etrafınızdaki insanlardan sıkıldığınızı hissediyorum. Çevrenizde çok tutarsız insanlar var. Değerli akrep burçları hisleriniz ve sezgilerinizin gücü ile bu ay kesinlikle size ilham kaynağı olacak. Ayın 3. Haftası iş ortamınızda olumlama evresine gireceğinizi, sanat ya da medya ile ilgili akrepler içinse medya önünde olacak çalışmalarınızın karşılığında ödül alacaksınız. Aşk cepheniz bu ay biraz hareketli olacak, geçmişinizdeki kişi değerinizi anladı ama egosundan harekete geçemiyor. Sabırlı olun. Pişmanlığını dile getirecek ve sizde özür dileyecek. Flörtünüz yok mu? O zaman arkadaşlarınızla dışarı çıkın; size kendinizi istenir ve özel hissettiren bir şey giyin ve bakın bakalım neler oluyor. Evli akrepler sizler de eşinizin anlayışsız olmasından kaynaklı sorun yaşıyor olabilirsiniz, bir çocuk haberi var size ancak bu dönem jinekolojik rahatsızlıklara dikkat edin.

YAY BURCU

Sevgili yay ve yükselen yay, sizler biraz daha sabırlı olacaksınız. Geçmişten gelen bir sorunun çözümü bu ay olacak. Ay ortasında tam manasıyla sabrınızın zorlandığını görüyorum ama bu pek uzun sürmeyecek. Bir büyükten ya da bir tecrübe sahibi birinden faydalanabilirsiniz. Ay ortasında gereksiz bir harcama ile karşılaşabilirsiniz. Bazı noktalarda kendinizi yetersiz gördüğünüz durumlarda sakın üzülmeyin bu sizin yıldızlarınızın hareketleri ve birazda sizin biriktirdiğiniz işleriniz yüzünden. Karamsarlık size göre değil zaten eğlenceli kişiliğiniz yine her zamanki gibi üzerinizde olacak. Yeni ortamlara girip yeni insanlarla tanışacaksınız. Bir yakınınızdan ufak bir nankörlük görme ihtimaliniz var. Aşk hayatınızda fazlasıyla boşluk yaşadınız bu ay ortası sizi etkileyecek ve karşılıklı olacak bir duygusal süreç var. İçinizde sizin de şaşıracağı bir romantizm akacak. Evli yaylar size bu ay ortası ve sonu misafir gibi veya davet gibi bazı hareketlilikler gözüküyor. Eşiniz size çok değer veriyor, bunu iyi biliyorsunuz. Bu ay yönetici gezegeniniz ve şans gezegeninin 26-27 Haziran’da güç deposu Plüton’dan harika parıltılar aldığı hafta sonu sizin açınızdan çok pozitif görünüyor. Özellikle de alacağınız parayla ilgili haberler sizi sevindirecek gibi duruyor. Ay sonuna doğru tüm yaylara parada ve özel ilişkilerde şans gözüküyor.

OĞLAK BURCU

Sevgili oğlak ve yükselen oğlak, Enerji verici Mars halen gerileme ve uyur konumda olduğu için bu ay tüm projelerde ve ilişkilerde ilerlemeler biraz yavaş olacak. Mars sizin haritanızda ev ve aileyle ilgili karar ve edimler alanında bulunduğu için olayların gidişatındaki bu yavaşlamayı en çok da bu alanlarda göreceksiniz. Sizin iletişim gücünüz çok yüksek. Enerjinizin yüksek olması bazı sorunları çok daha rahat çözümleyeceğinize yardım edecek. Çok fazla çalıştınız, çok fazla yoruldunuz. Bu ay ortası maddi anlamda rahatlama, ay sonuna doğru ise iş hayatında birtakım yenilik ve değişim evrelerini gösteriyor. Aile hayatınızda yaşadığınız bazı yanlış anlaşılmalar veya kimlik çatışması bu ay yerini anlayışa bırakıyor. Aşk hayatınızda ise kalbi boş oğlaklar girdiğiniz bir arkadaş ortamında ya da sosyal çevre vasıtasıyla tanışacağınız bir kişi ile çok güzel bir aşk yaşayacaksınız. Evli oğlaklar ise çozuk haberi ile sevinecekler. Maddi zorlukları aşıyorsunuz.

KOVA BURCU

Sevgili kova ve yükselen kova, aşk hayatınızın hareketlenmesi 4 Haziran’da yeni ayla beraber başlayacak. Venüs, elinizden tutup oyunlarla sizi aşka doğru çekiyor, yani emin olun gözünüzü yoldan ayırıp hayatın daha eğlenceli kısmının keyfini çıkartmanızda sakınca yok. İkizlerdeki yeni ay, eğer bekarsanız iki yeni olası romantik partnerle tanışabileceğinizi gösteriyor. Eğer birine bağlıysanız, sevdiğiniz kişiyle vakit ayırmaya, belki de tatile gitmeye vaktiniz olacak. Eğer çocuk yapmayı düşünüyorsanız, hamileliğinizi şimdi planlamak konusunda ciddileşebilirsiniz, zamanlamanız doğru olacaktır. Çocuklarınız varsa, Haziran’daki eğlencenizin büyük kısmını onlar oluşturacak ve bu ay, tüm yılın toplamından daha fazla kıkırdayacaksınız. Artık her anlamda güç sizden yana olacak ve bu ay tüm sorunlarınız bir bir yok olacak. Aile içi ilişkilere ise biraz daha sabırlı yaklaşmakta fayda var. Kafanızdaki planları bu ay ortası harekete geçirmeniz mümkün. Bu ayın dolunayının yani 20 Haziran’ın etrafındaki dört günde sosyal faaliyetleriniz ön plana çıkacak. Büyük bir kutlamaya veya bir çok insanı tek bir amaç çevresinde toplayacak bir organizasyona gidiyor olabilirsiniz. Çevrenizde eleme yapmanız gereken insanlar var bir göz atın derim. Planlı ve programlı hareket edecek ve yükseleceksiniz.

BALIK BURCU

Sevgili balık ve yükselen balık, 4 Haziran’da yuva ve aile evinize hoş bir yeni ay var. Mevcut alanınızın parçalarını yer değiştirmenize, tamir etmenize ya da yenilemenize, dekorunuza yeni dokunuşlar eklemenize, tamirat planları yapmanıza yani kısacası etrafınızı güzelleştirmenize izin veriyor. Finansal işlerinizi bu ay yoluna koyuyorsunuz. Bir yatırım aracını kullanmak için uygun bir ay olacak. Uzak bir yerden telefon alabilir ve bununla ilgili bir hareket geçme planı yapabilirisiniz. Hakkınızda konuşacaklar ve buna aldırış etmeyin, siz sadece kendinize ve işlerinize odaklanın. Net söylüyorum Haziran ayı ile beraber bu yılın diğer yarısı yükselişlerle ve maddi kazançlarla süslü olacak. 12 Haziran ile 14 Haziran arasında parayla ilgili iyi haberler alabilirsiniz. Tüm dengeleri sağlayabileceğiniz bu ay aşk yaşantınızda da oldukça güzel gelişmeler var. Kalbi boş balıklar size çok ok eğlenceli kişiliği ile büyüleyecek biri var. İlişkisi olan balıklar karşınızdaki kişiden biraz romantik olmasını bekliyorsunuz ama partnerinizin bazı sorunları olduğunu unutmayın biraz daha anlayışlı olun. Evli balıklar bu ay size ailece çok keyif verecek bir yolculuk var. Maddi manevi güç ve şans sizden yana olacak.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler