ManşetSektörel

dokQa Restaurant Hisar’da açıldı

DokQa Restaurant adından söz ettiren eşsiz lezzetleriyle Hisar’da açıldı. Sarıyer Merkez’deki ilk şubesinin ardından muhteşem manzarasıyla Hisar’da açtığı şubesiyle müşterilerinin ilgisini çekti.

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

DokQa Restaurant ikinci şubesi Rumelihisarı’nda açıldı. Menüsü oldukça zengin olan DokQa Restaurant eşsiz boğaz manzarasında müşterilerine damak tadına uygun lezzetler sunuyor. Mekanın sahibi İlhan Şen, “Sarıyer Merkez’deki ilk şubemize açıldığımız günden bu yana yoğun bir ilgi oldu. Bizler de tecrübeli ve güler yüzlü ekibimizle Hisar’da müşterilerimizle buluştuk. DokQa Hisar’ın eşsiz manzarası görenleri hayran bırakıyor. Böylesine güzel bir atmosfer eşliğinde sunulan lezzetlerimizden herkes çok memnun” diye konuştu.

Menüdeki zenginlik manzarayla taçlanıyor

Özellikle hafta sonlarının vazgeçilmezi olan serpme kahvaltısında her şey kusursuz olarak düşünülmüş.  Zengin dünya mutfağıyla bezenen menüde et, tavuk ve balık çeşitleri de yer alıyor. Türk kahvesi ve çayın yanı sıra nargile keyfi yapmak isteyenler için de alan yer alıyor. Teras katında oldukça sıcak bir ortam var. Yolu Rumelihisarı’na düşen ve şehrin stresinden uzakta keyif yapmak isteyenler dokQa Restaurant’a uğramadan geçmesin…

dokQa Restaurant & Hookahlonge

Sarıyer Şube:

Merkez Mahallesi Meserburnu Caddesi

No: 14/1 – Sarıyer / İstanbul

Tel: (0212) 218 60 90 &(0552) 276 60 90

Hisar Şube:

Baltalimanı Mahallesi Hisar Caddesi

No: 1 Sarıyer / İstanbul

Tel: (0212) 263 60 90 & (0552) 363 60 90

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir