ManşetSektörel

Güzelliğinizi taçlandırın: MA BELLE Güzellik Salonu

İstinye’de 4 yıldır hizmet veren Ma Belle Güzellik Salonu, taşındığı Maden Mahallesi’nde yepyeni ve şık salonuyla hizmete açıldı.

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

İstinye’de hizmet veren Ma Belle Güzellik Salonu, Maden Mahallesi’ne taşındı. Sarıyer Gazetesi’ne kapılarını açan salonun sahibi Ayşegül Özsoy; “4 senedir İstinye’de hizmet veren şubemizi kapattık. Eşim ve aynı zamanda Genel Müdür’ümüz Bayram Özsoy’la birlikte yeni eklemeler yaparak büyüttüğümüz Ma Belle Güzellik Salonu’nu açtık. Müşterilerimiz bizi burada da yalnız bırakmadı. Daha ilk günlerden talepleri yoğun olarak alıyoruz. Güzellik salonumuzda lazer epilasyon, genel cilt bakımı, solaryum, pilates, yoga, diyetisyen, iğneli epilasyon ve cilt yenileyici led maske var. Profesyonel güzellik uzmanı olarak 10 yıldır bu işi severek yapıyorum. Ekimizde yer alan her isim de kendi alanında başarılı isimlerdir. Ma Belle Güzellik Salonu olarak müşterilerimizin tüm talep ve beklentilerini karşılamaya burada devam edeceğiz. Güvenerek gelebilirler çünkü yaptığımız işin ve kullandığımız cihazların arkasındayız” diye konuştu.

Ma Belle Güzellik Salonu’nun güzellik uzmanı Aysel Evgin ise sağlıklı bir ciltle ilgili tüyolar vererek şunları söyledi; “Bize gelen müşterilerimize öncelikle cilt analizi yaparak cildin alt tabakasına bakıyoruz. Cildin nemine ve yağına bakarak ona göre işlem yapıyoruz. Aşağı sarkmış ve elastikiyeti kaybetmiş ciltler için kaz ayakları ve ince çizgiler daha fazla derinleşmeden vitaminlerle nem maskeleriyle onarıyoruz. Sağlıklı bir cilde kavuşmak ve bunu yaşamı boyunca korumak isteyen herkesi mutlaka Ma Belle Güzellik Salonu’na bekleriz.”

Adres: Maden Mahallesi, Gediz Sokak No: 2/A Blok Daire: 5 Maden / Sarıyer

Tel: 0212 242 58 44

Gsm: 0542 218 18 38

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir