ManşetSektörel

Hayallerinizdeki şıklığı By Aynur Engin Kumaş&Moda Evi ile yakalayın

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

By Aynur Engin Kumaş&Moda Evi, kişiye özel tasarım ve dikimle Sarıyer’in vazgeçilmezi oldu. Kaçırılmayacak fırsat yüzde 50 indirim müşterilerini bekliyor.

Gelinlik, nişanlık ve abiyede kişiye özel tasarımlarıyla markalaşan By Aynur Engin Kumaş&Moda Evi şık stilleriyle dikkat çekiyor. Moda evinin sahibi Aynur Engin, “Tasarımlarımız özgün ve kadının şıklığını tamamlayıcı bir bütünlüktedir. Özel tasarımlarımızı kaliteli kumaşlarımızla dikiyoruz. Sarıyer’de kişiye özel abiye diken tek moda evi olmanın da gururunu yaşıyorum. Mediha Yener Moda Tasarım’da okudum. Mesleğime çok uzun yıllarımı verdim. Payet, krep, ipek krep ve ipek şifon başta olmak üzere kumaş çeşidimiz oldukça fazladır. İstediklerini diktirmek için moda evimize gelenler kumaşı burada seçebilecekleri gibi dışarıdan da getirebiliyor. Çocuklar için de abiye dikiyoruz” dedi.

By Aynur Engin Kumaş&Moda Evi’nde kişiye özel profesyonel dikimin yanı sıra giysilerde tadilat işlemleri de yapılabiliyor. Kışa özel kaban dikimleri de oldukça dikkat çekiyor.

Hayallerinizdeki şıklığı By Aynur Engin Kumaş&Moda Evi ile taçlandırın.

Adres: Merkez Mahallesi Yenimahalle Cadde No: 50 Sarıyer

Tel: 0530 292 93 72

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir