ManşetSektörel

İşbir Yatak Sarıyer’de açıldı

İşbir Holding Kuruluşu İşbir Yatak Sarıyer Merkez’de açıldı.

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL

Türkiye’nin uyku merkezi yatak uzmanı İşbir kalitesi artık Sarıyerlilerin hizmetinde. Sarıyer Merkez’de açılan İşbir yatakta ev tekstil ürünler, yatak, baza, battaniye, yastık ve birçok ürün yer alıyor. İşbir yatak kaliteli ürünleri müşterilerin beğenisine sunuyor.

İlgili Makaleler

İŞBİR YATAK HAKKINDA

1968 yılında kurulan İşbir Holding aileye bağlı tüm şirketleri ile toplam 350.000 mlik üretim tesislerinde faaliyetlerine devam ediyor. İşbir Holding ailesine bağlı şirketler: İşbir Sentetik Dokuma San. A.Ş., İşbir Optik San. A.Ş., İşbir Pazarlama ve İhracat A.Ş. ve İşbir Sünger Sanayi A.Ş. çatısı altında İşbir Yatak ve İşbir Ziraat.

İşbir Yatak, İşbir Sünger Sanayi A.Ş. bünyesinde bir İşbir Holding kuruluşudur. İşbir Yatak, İşbir Holding’in en genç yatırımıdır. Aslen hammadde üreticisi Holding’in tüketici ile buluşan tek şirketidir.

Dünyada gelişen teknolojiyi sektöre adapte etme misyonu doğrultusunda 1999 yılından bu güne işbir Sünger San. A.Ş.’nin sahip olduğu bilgi birikimini ve tecrübeyi, teknolojinin, sağlık ve uyku konforu için kullanımı felsefesi ile yatak sektörüne aktarmaktadır. Oldukça fazla oyuncusu olan ve son yıllarda çok dinamikleşen yatak pazarının oluşmasında söz sahibi olan İşbir Yatak, A+,A- müşteri grubunda pazar lideridir.

Ana Faaliyet Alanı

Kalite ve müşteri odaklı marka ve ürün konumlandırılması doğrultusunda İşbir Yatak, ürettiği üstün teknoloji yataklar ile sağlığına ve konforuna önem verenlerin birinci tercihidir. Rakiplerinden farklı kullandığı “açık hücreli visko teknolojisi”, sadece İşbir için Türk mühendisleri tarafından üretilen “polimer yay teknolojisi”, tüm yataklarda kullanılan lisanslı “Quallofil Allerban” teknolojisi, yatakların lavanta kokmasını, anti-stress etkisine sahip olmasını sağlayan özel “nano teknoloji” ile üretilmiş yatak kumaşları, atsaçı yatak, hindistan cevizi özlü yatak, sporcular için özel nem tutmayan yatak gibi yeniliklerle her anlamda ve her zaman pazarda yatak modasının öncüsü olmuştur.

Adres: Merkez Mahallesi Meserburnu Cad. Baştırmar Apt. No: 75 / A Sarıyer / İstanbul

Tel: (0212) 218 27 02

isbiryatak.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
>