ManşetSektörel

Kavak Kılçıklı Balık’ta muhteşem manzara

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

1992 yılında mesleğe komi olarak başlayan ve eski ismi Metin Balık’a “Kavak Kılçıklı Balık” ismini veren Aytekin Şit, eski adresine 2014 yılında işletmeci olarak döndü. Sarıyer Olay’a konuşan Şit;  “O günden bu güne her geçen gün bayrağı bir tık yukarıya çekmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bize hep sorarlar “Bu başarınızın sırı nedir”, ben de güler yüz, hizmet ve de lezzetimiz diyerek cevaplarım” dedi.

Lezzet dolu bir menü

Kavak Kılçıklı Balık’ın kendine has lezzetleri müşterilerini cezbediyor. Özellikle lakerda, balık köfte, balık panço, balık mantısı, balık kokoreç, ahtapot ızgara ve özellikle kalkan tandır vazgeçilmez meşhur lezzetleri arasında yer alıyor. Ayrıca İstanbul simidi, mısır ekmeği ve ev baklavası da menüde yer alan klasik tatlar arasında…

Manzarası muhteşem

Kavak Kılçıklı Balık’ın, 3. Köprü’yü, Boğaz’ı ve Karadeniz’i üstten gören enfes manzaraya sahip çok geniş bir terası var. Eşsiz manzara karşısında sevdiklerinizle keyif dolu anlarda bir araya geleceğiniz Kavak Kılçıklı Balık, Rumeli Kavağı’nda sizi bekliyor.

Adres: Rumeli Kavağı Mah. İskele Cad. No: 31 Sarıyer / İstanbul

Tel: 0212 242 35 17

Gsm: 0538 666 48 28

www.kavakkilciklibalik.com

Sosyal medyada bizi takip edebilirsiniz…

Facebook.com/kavakkilciklibalik1

Twitter.com/kkilciklibalik

İnstagram.com/kkilciklibalik.com

Pinterest.com/kkilciklibalik.com

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler