ManşetSektörel

Koska Helvacısı Sarıyer’de açıldı

Asırlık lezzet mirası KOSKA HELVACISI Sarıyer’de açıldı

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER 

Koska Helvacısı’nın geleneksel lezzetleri Boğazın incisi Sarıyer’in eşsiz havasıyla buluştu. Bu güzel buluşmada çocukluk yıllarımızı süsleyen o meşhur lezzetler Sarıyerlilere ulaşıyor.

Koska Helvacısı’nın güler yüzlü ekibi, tahin helvası, koz helva, kürek helva, yaz helvası, krokan çeşitleri, lokum çeşitleri, leblebi tozu, şekerlemeler, yaş pasta çeşitleri, kuru pasta çeşitleri, reçeller, tahin pekmez, şerbetli tatlılar başta olmak üzere iki yüze yakın tatlı çeşidini Sarıyer’deki yeni şubesinde Sarıyerlilere sunuyor. Koska Helvacısı’nın asırladır markalaşan tatlı dünyası sizleri bekliyor.

Koska Helvacısı Tarihçe

KOSKA HELVACISI 1907 yılında Hacı Adil Dindar tarafından kurulmuştur ve faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Geleneksel Türk Tatlı Sanatı’nın ürünleri iç ve dış pazarlara sunulmakta ve büyük beğeniyle karşılanmaktadır. Koska ürünleri bugün bütün Dünya Ülkelerine ihraç edilmektedir. Modern Koska tesisleri, gıda endüstrisinin en ileri teknolojileri ile çalışmaktadır.

Koska lezzet yaratma yeteneğini çağın gelişen teknolojisi ile birleştirmiştir. Modern tesislerde gıda endüstrisinin ileri sistemleriyle üretim yapılır Koska başarısının sırrı geleneksel Türk Sanatı’nın modern teknoloji ile uygulanmasında yatar. Geleneksel Türk Tatlı Sanat’ı özenle yaşatılır Koska’ da.

Koska Helvacısı Sarıyer Şubesi

Adres: Sarıyer Merkez Mahalle Yenimahalle Caddesi No: 20/C Sarıyer-İstanbul

Tel: (0212) 218 66 63

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir