ManşetSektörel

Lokmacho Tarabya’da açıldı

Lokma tatlısını nefis çikolata sosları ve meyvelerle taçlandırarak sunan Lokmacho Tarabya’da açıldı.

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER 

Geleneksel lokma tadının, çikolata ve özel soslarla bir araya geldiği lezzet şölenini yaşamak için Tarabya’da yeni açılan Lokmacho’ya davetlisiniz… Lokmanın Belçika Çikolatası ve Bavyera Kremasıyla tanışmasına tanık olurken damağınızda kalan tadı unutamayacaksınız.

Baş döndüren lokmanın bu lezzet yolculuğunun ilk adımında Bavyera kreması ve Belçika çikolatasından istediğinizi seçin. Lokmanın içerisine bunlardan biri doldurulsun. İkinci adımda kendinizi ödüllendirmek için üstüne ne konulacağını seçin. Sütlü, beyaz veya bitter… Gerçek Belçika çikolatası olan Callebaut’lardan bakalım hangisi sizin tercihiniz olacak… Lokmanın bu muhteşem yolcuğunda son adımda küçük şımarıklıklar seçmek sizin elinizde. Kendini şımartmak için fındık, badem, oreo, lotus bisküvisi, pişmaniye, dondurma ve 15 farklı çeşit toppikslerden istediklerini seçerek bu tatlı yolculuğa başlayabilirsin. Lokmacho Tarabya’nın işletmecisi Hilal Yılmaz, lokmanın bu keyifli yolculuğuna çıkmak için gelen müşterilerini güler yüzle karşılıyor. Yılmaz; “Geleneksel tadıyla tanıdığımız lokma tadı artık Lokmacho’nun usta ellerinde bambaşka bir aşka dönüşüyor. Belçika çikolatası ve Bavyera kreması gerçekten tatmaya değer bir şölen” dedi.

Sipariş de verebilirsiniz

Lokmacho’nun lezzetlerini evinde ya da iş yerinde de tatmak isteyen müşteriler Scotty uygulmasını telefonuna indirerek sipariş verebilir.

instagram: lokmachotarabya

Adres: Tarabya Mah. Haydar Aliyev Cad. No: 174/B Tarabya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir