ManşetSektörel

Semiz Et Sarıyer Şubesi açıldı

Semiz Et’in İstanbul’daki 5. şubesi, Sarıyer Merkez’de coşkulu bir şölenle açıldı.

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER 

Semiz Et, 5. şubesiyle Sarıyer Merkez’de müşterileriyle buluştu. Açılışa özel çok uygun fiyatlarla yüzlerce çeşit et ürününü Sarıyerlilere sunan Semiz Et’e ilk günden ilgi çok büyük oldu. Sarıyerliler kaliteli ve uygun fiyatlı et çeşitlerinden almak için uzun kuyruklar oluşturdu.

Açılış kurdelesini Salih Bayraktar kesti

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar, “Sarıyerli vatandaşlar için hayırlı uğurlu olsun. Semiz Et’in sahiplerine de bol kazançlar dilerim. Semiz Et’in 5. şubesi Sarıyer’e hoş geldi” diye konuştu. Bayraktar, konuşmasının ardından Semiz Et’in açılış kurdelesini kesti. Salih Bayraktar, Semiz Et’in mağazasını dolaşarak alışveriş yapan müşterilerle sohbet etti. Bayraktar’a, Semiz Et’in sahibi Ahmet Sevinç ve Aydın Sevinç ile Semiz Et Fabrika Üretim Müdürü Veteriner Hekim Selva Danyal eşlik etti.

“Hijyen kuralları en önemli önceliğimizdir”

Kaliteli et ürünlerini vatandaşlara sunan Semiz Et şubelerinin, Kağıthane’de 2000 metrekare fabrikası bulunduğunu belirten Selva  Danyal, “Semiz Et’in Helal Belgesi, ISO 9001 ve ISO 22000 belgeleri mevcuttur. Tarımla ilgili tüm dokümanlarımız var. En önem verdiğimiz konu ise hijyen kurallarının tam olarak uygulanmasıdır. Semiz Et’in fabrikasında köfte çeşitleri günlük olarak üretiliyor ve şubelere sevk ediliyor. Sucuklar ise hiçbir katkı maddesi olmadan ve fabrikada el değmeden üretiliyor. Semiz Et olarak 150’nin üzerinde et ve tavuk çeşidimiz mevcuttur” diye konuştu.

Açılışa özel fiyatlar 10 gün sürecek

Semiz Et’in gün boyu süren açılış programında salep ve çayın yanı sıra kuru pasta ikramlarında bulunuldu. Sarıyerli vatandaşlar et alışverişini keyifle yaptı. Semiz Et Sarıyer Şubesi’nde açılışa özel insert fiyatları 10 gün boyunca devam edecek.

Adres: Merkez Mah. Sarıyer Deresi Sk. No: 20 Sarıyer (İsmail Akgün Devlet Hastanesi yanı)

www.semizet.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir