ArşivGündemManşetSiyaset

CHP Sarıyer’de 91. yıl dönümü coşkusu

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, partilerinin 91. kuruluş yıl dönümünü Büyükdere’deki Rize Vakfı’nda (RİVA) görkemli bir geceyle kutladı. Dilek balonlarının uçurulduğu gecede hep birlikte pasta kesildi, coşkulu konuşmalar yapıldı.ayrac

Büyükdere’deki Rize Vakfı’nda düzenlenen 91. yıl dönümü kokteyline çok sayıda partili katıldı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve İlçe Başkanı Mehmet Deniz başta olmak üzere partide bugüne kadar ilçe başkanlığı yapmış pek çok kişi de geceye katıldı. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği gecede konuşan İlçe Başkanı Mehmet Deniz, “CHP demek barış demek, CHP çok partili hayata geçişte demokrasi ve özgürlük demektir” dedi. Belediye Başkanı Şükrü Genç de konuşmasında birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, “Cumhuriyetimizin 100. yılında iktidar olan bir Cumhuriyet Halk Partisi görüyorum. Bırakın onlar iktidar hesabını yapsınlar biz şimdiden iktidarı kazanmış durumdayız” dedi.

Daha sonra partililer hep birlikte; CHP İlçe Başkanlığı yapan Hayri Gürkan, Cengiz Alp, Serdar Sarıoğlu, Erol Abik ve İzzet Bayraktar ile birlikte 91. yaş günü pastasını kestiler. Kokteyl pasta kesimi ve dilek balonlarının “Barış ve İktidar” için uçurulmasıyla son buldu.

 

10682048_529455937184450_985952459_n DSC_7714 IMG_9442 IMG_9484

ŞÜKRÜ GENÇ CHP’nin YENİ HEDEFLERİNİ DİLE GETİRDİ.

ayraç2

MEHMET DENİZ’den 91. YIL MESAJI

ayraç4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir