ArşivGündemManşet

“Güneşte kaldık” deyip üzerine ağacın devrildiği masaya geçmişler!

Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde üzerlerine ağaç devrilmesi sonucu yaşamını yitiren Ayfer Ayla Bulut ile amca kızı Naime Hülya Bayrak’ın olaydan kısa süre önce “güneşte kaldıkları” gerekçesiyle yan masaya geçtikleri ortaya çıktı.

ayrac

SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL HABER

Türkiye gündemine oturan ve 2 kadının ölümüyle sonuçlanan ağaç devrilme olayı Beykoz’daki, Beykoz Sosyal Tesisleri’nde yaşanmıştı. Olayda ölen Ayfer Ayla Bulut’un (66) emekli öğretmen olduğu, kızını ise 10 gün önce kanserden kaybettiği öğrenildi. Emekli öğretmenin eşinin de yaklaşık 6 ay önce vefat ettiği belirtildi. Yakınları, Ayfer Ayla Bulut’un kızının ölümünden sonra üzüntüden içine kapandığını, uzun süre sonra ilk kez sokağa çıktığını söylediler.  Olayda ölen Naime Hülya Bayrak’ın da 60 yaşında olduğu ve hayatını kaybeden 2 kadının olay sırasında çay bahçesinin sahibi Suzan Özpeynirci ve Ülfer Özer ile sohbet ettiği öğrenildi. Ölen iki kadının da amca kızları oldukları öğrenildi.

ABLA ÜNFER ÖZEL ZEKERİYAKÖY’DE OTURUYOR

Öte yandan olayda yaralanan Ünfer Üzer’in Sarıyer Zekeriyaköy’de oturduğu ve yaşadığı üzücü olaydan sonra evine kapandığı öğrenildi. Üzer’in yakınlarına anlattığına göre ağaç devrilmesi sonucu yaşamını yitiren ablası Ayla Ayfer Bulut ile amca kızı Hülya Bayrak’ın olaydan hemen önce “güneşte kaldık” diyerek masa değiştirdikleri ortaya çıktı. İki kadının yer değiştirdikten hemen sonra devrilen ağacın altında kaldıkları ve az önce oturdukları masanın ise daha korunaklı oldukları anlaşıldı.

NOT: Haberimiz kaynak kullanılması şartıyla isteyen tüm yayın kuruluşları tarafından kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir